Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 11 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Все подобається

,

Викладачі хороші,дають гарні знання.Незнаю чого хвалять пані Равлінко,нема за що.Лекції веде гарно,тут не спорю,а оцінки ставить зі стелі.Не враховує знання студента.

,

Зверніть, будь-ласка, увагу на те, що непозитивні коментарі про коледж завершуються 2011 роком. Дійсно окремі труднощі матеріально-технічного забезпечення мали місце, однак ситуація у 2015 році істотно змінилася на краще!
З повною та оновленою інформацією про Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка Ви можете ознайомитися на сторінці Правничого коледжу за адресою: http://lawcollege.lnu.edu.ua/!
Будуть виникати запитання, звертайтеся! Чекаємо Вас у Правничому коледжі! Запрошуємо на навчання у правничій школі Львівського університету!

,

Що ж, за останні 3 роки коледж дуже змінився. По-перше, вже є свій корпус (Дорошенка 33), в самому центрі, що дуже файно, адже добиратися з гуртожитку дуже зручно. Трамвай під самий коледж їде. По-друге, умови в коледжі пречудові: взимку тепло, завжди чисто. По-третє, вчитися і не платити цілком можливо, але якщо вчитися, По-четверте, викладачі суперові, звісно не всі, але більшість точно. ( Ревер, Сибаль, Равлінко, Новосядло - люблю вас). Ще дуже великі перспективи після коледжу вступити на юрфак, не втрачаючи рік. Не жалію, що сюди вступила! Рекомендую)

,

Ну перше що можна сказати це - вчитися можна. Друть не спорю але хто вчиться без грошей нормально сам уже на 2 курсі і не платив степендію маю,
викладачі хороші викладають цікаво, вимагають щоб студен знав. звичай но не все так солодко але достатньо цікаво, я не жалію

,

Дуже "веселе" навчання, можна вивчити мало не пів Львова блукаючи між корпусами і шукаючи потрібну аудиторію. Деруть безбожно. На мою думку, така ціна за диплом "мол. спеціаліста" нереально висока. Люди схаменіться!

,

Бідні студенти...Напевно що ще років з 10 будуть ходити по темних аудиторіях Саксаганського, Грушевського і в головному корпусі на мехматі...одна пара на Грушевського, а інша в Головному...ні перекусити, ні відпочити! Ставлення просто жахливе! На юрфаці хоч якась культура до студента повага є...тримають своє слово!А тут говорять одне...все так гарно звучить...а наступного тижня роблять ідіотів і кажуть, що такого не було, що самі все вигадали."Вас обманули", як говорив АНДРУСЯК.Все брехня, особливо з"переведенням"!Ніякого ПЕРЕВЕДЕННЯ НЕМАЄ!!! Малого того, що програма одна з юрфаком, так ще треба на юрфак знову "поступати" і то якщо пощастить попадиш на 3курс а може на 2 і лише на платне!!! А 2 курс - 20 тис.грн, 3 курс - 17 тис.Отож,моя вам порада - краще іти одразу на юрфак, зекономите собі нерви,будете мати гідне ставлення,відвідуватиме конференції,навчатися в нормальних умовах (а не в зимі в 2зміну пари до 21.00),зрештою, випуститись без проблем, без додаткових грошей і років.

,

не те, що я обливаю його брудом, але оцінючяи субєктивно - коледж лажа повна. принаймі став за останній рік

,

Не все таке добре, як тут описують...є дуже багато мінусів!!!!!!!!

,

це цікавий коледж

,

отличное высшее заведене

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок