Опис курсу

Програма «Майстер ділового адміністрування НПО» складається з основних, базових технологій, необхідних для ефективного розвитку і функціонування неприбуткового сектору, а також практичних складових, які грунтуються на презентації особистих навичок, що сформувалися протягом всього курсу навчання.

Про програму:

Мета - підготувати професіоналів для неприбуткових організацій, які володіють ефективними методами оперативного і стратегічного управління НПО. Підготувати висококваліфікованих управлінців, здатних ефективно керувати, вирішувати завдання, що стоять перед НПО, організовувати взаємодію НПО з державним і комерційним секторами.

Цільова аудиторія: керівний склад неприбуткових організацій, координатори та асистенти проектів, менеджери, фахівці з розвитку програм та всі бажаючі підвищити свою кваліфікацію в сфері діяльності НПО.

Переваги:
Перевага даної програми полягає в тому, що в процесі навчання у слухачів формуються практичні навички, необхідні для ефективного функціонування НПО. Лекторський склад складається з практикуючих представників організацій третього сектору.
На завершальному етапі навчання (4 блок, 8 модуль) учасники виконують і презентують проект, який складається з наступних складових: стратегічного управління; фінансового менеджменту; ефективного використання інструментів НПО: едвокасі, нетворкінг; роботи над грантовими програмами та фандрайзингу; навичок ефективного ведення переговорів і самопрезентації; підготовки проектів і багато іншого. Робота і презентація проекту грунтується на реальних даних діючих НПО і супроводжується при цьому консультаціями викладачів з удосконалення.

Обсяг курсу:
Програма сформована в 4 тематичних блоки, кожен складається з 2 інтерактивних модулів, що дозволяє істотно підвищити ефективність взаємодії учасників і легко змінити подачу навчального матеріалу на дискусійні або групові обговорення, майстер-класи, кейси.
Процес навчання триває 9/8 місяців і складається з 7 сесій і 1 програмної презентації.

Старт МВА програми: 26,27,28 червня 2017 року

Тривалість навчання: 8 місяців

Вартість навчання: 50 400 грн.

При оплаті одним платежем - знижка 10%.

Вартість 1 модуля - 6300 грн. При проходженні 1 Модуля видається Сертифікат про прослуховування курсу.

Реєстрація за тел. або електронною поштою: niklandibs@gmail.com

Документ про закінчення:

При успішній атестації по всій програмі навчання випускнику вручається диплом Master of Business Administration (NGO).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Аматор, Одеська СЮТ
Аматор, Одеська СЮТ
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок