Опис курсу

Важко не помітити, що наше місто сьогодні зростає, напевно, швидше і швидше, ніж коли-небудь. Прокладаються нові дороги, зводяться мости, відкриваються сучасні торгові центри і, звичайно ж, будуються житлові будинки. Без усього цього неможливо уявити собі подальший розвиток сучасного багатомільйонного міста.

Тому ми всі розуміємо, наскільки затребувані сьогодні стають фахівці в галузі будівництва: муляри, монтажники, зварювальники і т. д. Однак, як і в будь-якій іншій сфері, в будівництві завжди є люди, які залишаються в тіні, чия праця на перший погляд непомітний, але від цього не менш необхідний. Перш, ніж на будівельному майданчику з'являться сотні робітників і десятки машин, необхідно прорахувати собівартість будівельних робіт. Матеріали і конструкції, експлуатація машин, механізмів і установок; заробітна плата робітників; транспортні та накладні витрати; витрати на утримання пожежної і сторожової охорони, знос інвентарю, інструменту, особливості природних умов і багато іншого. Все це необхідно врахувати при складанні кошторисної документації.

У нашому центрі існує реальна можливість отримати знання з даного напрямку і вдало знайти свою нішу в перспективній галузі будівництва. Наш центр одним з перших в місті став займатися підготовкою фахівців, які володіють сучасними знаннями в області кошторисної справи і здатні використовувати їх у практичній діяльності.

І вже звичайно в наш вік комп'ютерних технологій важко уявити, що все це досі робиться вручну з олівцем і калькулятором в руках. Для автоматизації кошторисних розрахунків, звичайно ж, створена не одна програма.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок