Опис курсу

Перукар сьогодні - це престижна професія та сама швидко окупающая витрати на навчання! Перукар для сучасної людини - це насамперед стиліст, вміє створити образ, стиль та імідж клієнта.
У нас на курсі перукарів ви дізнаєтеся багато інформації щодо роботи в салоні:

  • Приміщення та обладнання перукарень, типи перукарень, приміщення перукарень, санітарні норми, освітлення, вентиляція; санітарно-технічне обладнання, робоче місце майстра.
  • Інструменти, пристрої та апаратура для перукарських робіт: гребінці, щітки для перукарів, їх види та способи тримання, ріжучий інструмент (ножиці, бритви) для перукарів; його види, призначення та прийоми робіт, електричні машинки і фени для перукарів; бігуді, затискачі, форми, призначення, перукарська білизна, дезінфекція інструментів для перукарів.
  • Миття і масаж голови, миття голови; їх види та призначення, технологічна послідовність процесу миття голови, масаж голови, його призначення та методика виконання.
  • Стрижка волосся: види і фасони стрижок, операції стрижки волосся: “на ні”, окантовка, філіровка, градуювання, “на пальцях”, їх сутність і прийоми виконання, технології виконання стрижок: чоловічих, жіночих, дитячих, правила безпеки при стрижці волосся.
  • Укладання волосся холодним способом, елементи зачіски, способи укладання волосся: холодним способом з застосуванням бігуді і затискачів, гарячим - феном або щипцями, правила безпеки при укладанні волосся.
  • Фарбування волосся: характеристика волосся різних груп, п'ять груп барвників: їх призначення, технології забарвлення, особливості, сучасні методи фарбування, правила безпеки при фарбуванні волосся.
  • Хімічна завивка волосся: загальні відомості про хімічній завивці волосся; її призначення, особливості, препарати для хімічної завивки, їх вплив на волосся, технологія хімічної завивки, особливості завивки пофарбованого волосся, сучасні методи завивки, правила безпеки при хімічній завивці волосся.
  • Моделювання : напрям моди поточного року, типи особи і зачісок, корекція обличчя з допомогою зачісок, класифікація зачісок, процес моделювання, композиція, форма, колір і фактура, особливості виконання модельних зачісок.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок