Опис курсу

Наш навчальний заклад слід політики переважання практики над теорією. Не виняток і цей курс. У програму курсу входить кілька блоків, скомпонованих таким чином, щоб можна було дати найбільш повний обсяг знань. Це:

  • анатомія і дерматологія (вивчення типів і особливостей шкіри, діагностика і усунення дерматологічних дефектів),
  • догляд за обличчям (корекція і профілактика дефектів шкіри з використанням різних процедур),
  • догляд за тілом (антицелюлітна і інші програми, що сприяють поліпшенню стану шкіри тіла),
  • масаж обличчя і тіла (вивчення різних видів розслаблюючих і лікувальних масажів);
  • макіяж (техніка виконання всіх видів макіяжу ).

Курси будуть корисні і тим, хто хоче вивчити всі таємниці краси, щоб застосовувати їх при догляді за власною зовнішністю, і для тих, хто бажає займатися цим професійно.
Курс - косметолог візажист стиліст для тих, хто планує надалі працювати в індустрії краси і прагнуть освоїти професію косметолога, придбати навички, дізнатися секрети і тонкощі макіяжу.
Програма навчання включає в себе теоретичну і практичну підготовку слухачів. Кваліфікований косметолог повинен вміти не тільки проводити косметичні процедури, але і коректувати зовнішність, створювати художній образ, з урахуванням індивідуальних особливостей людини за допомогою макіяжу.
Програма навчання косметології складається з двох частин Косметології та Візажу.
Після закінчення навчання наші слухачі набувають практичні навички проведення косметичних процедур, косметичного масажу і гімнастики для особи, дізнаються специфіку догляду за шкірою, в залежності від її типу і стану, познайомляться з сучасними препаратами та вимогами до них.
Під час навчання наші слухачі вивчать різні типи макіяжу (денний, вечірній, подіумний та інші), навчаться підбирати макіяж у залежності від форми обличчя, кольору волосся, очей; враховувати в своїй роботі не тільки індивідуальні особливості клієнта, але і напрями моди, манеру поведінки в суспільстві, стиль одягу; правильно накладати макіяж, щоб він підкреслював достоїнства і вміло згладжував і приховував недоліки.
Навчання проходить в режимі "теорія-практика", що дозволяє відразу відпрацьовувати отримані теоретичні знання на моделях.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок