Опис курсу

«Бухгалтерский облік підприємств (організацій)»

У програмі:

  • Бухгалтерський облік

1. Загальна характеристика бухгалтерського обліку. Рахунки і подвійний запис. Відображення господарських операцій в бухгалтерському обліку. Розрахунки. Заповнення первинних документів і регістрів.
2. Ведення бухгалтерського обліку. Облік основних засобів. Облік інвестицій. Облік нематеріальних активів. Облік матеріалів. Облік грошових коштів і фінансових вкладень. Облік власного і позикового капіталу. Облік розрахунків. Облік витрат за звичайним видам діяльності і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг). Облік виробництва і реалізації продукції. Облік фінансових результатів.
3. Бухгалтерська звітність організації. Складання бухгалтерської (фінансової) звітності. Заповнення бухгалтерського балансу.

  • Оподаткування

1. Податки та збори . Страхові внески у позабюджетні фонди. Податок на прибуток. Податок на майно організації. Місцеві податки. Спеціальні податкові режими:
2. Податкова звітність та податковий контроль. Складання податкової звітності.

  • Розв'язання наскрізної задачі за звітній період

з заповненням всіх форм бухгалтерської і податкової звітності.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок