Опис курсу

Навчіться розрізняти типи шкіри, правил догляду за нею.

Зможете орієнтуватися в косметичних засобах різних косметичних брендів. Навчитеся підбирати системи по догляду за шкірою і декоративну косметику, Навчитеся робити макіяж, діловий, вечірній, виконувати макіяж згідно колористичної теорії «пір року». Вивчіть психологію спілкування з клієнтами.

"Візажист" (від французького слова - visage - особа), тобто це майстер по створенню художнього образу замовника з використанням засобів макіяжу. Мода постійно змінюється, тому при накладенні макіяжа, візажист зобов'язаний враховувати не лише індивідуальність клієнта, але і відображати напрями моди, підкреслюючи його загальний стиль - манеру одягатися і тримати себе в суспільстві.

Робота над створенням образу вимагає відповідної ретельної підготовки, тому фахівцю необхідно знати основи косметології, враховувати фізіологічні механізми дії масажу і вміти проводити корекцію іміджу клієнта.

Кваліфікований підхід викладачів дозволяє за період навчання отримати необхідні знання з теорії, типів і психології кольору (цветометріі), з підбору зачіски і видів макіяжу з використанням образотворчих і технічних засобів.

Після закінчення навчання випускники отримують свідоцтво встановленого зразка і можуть успішно працевлаштуватися в елітні салони краси, перукарні візажистом.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Евгения, 07.12.2013, 16:44
что нужно для поступления к вам на курсы?сколько это стоит и каков срок обучения?
Залишити коментар
Партнери сайту
Look at pro education
Look at pro education
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Севастополі, а також ВНЗ в Севастополі, коледжі та технікуми в Севастополі, репетитори в Севастополі, робота в Севастополі

Зворотній зв'язок