Опис курсу

Прграммирование
Програмування С++
Курси програмування
Є 3 напрямки вивчення С++:

1) С++ Для початківців - у ньому розглядаються основні конструкції мови, правила їх застосування, пишемо офісну програмку.

2) З++ Для впевнених - розглядається ідея об'єктно-орієнтованого підходу. Ассемблерские вставки. Створення багатопоточних додатків.

3) С++ Для техніків - розглядається версія С++ для програмування мікроконтролерів та систем автоматики. Прошиваємо реальні чіпи, дивимося як працюють пристрої під нашою програмою.

С++ по праву є одним з найбільш визнаних мов програмування. Створений на початку 1980-х років співробітником фірми Bell Laboratories Бьєрном Страуструпом, для своєї дисертації, мова отримала поширення в абсолютній більшості систем програмного проектування по всьому світу. Знання мови С++ дозволяє швидко орієнтуватися в коді величезного числа інших мов, побудованих на його основі, таких як PHP, Java, CodeVision, і.т.д. В силу своєї гнучкості, С++ дозволяє максимально швидко побудувати програму з необхідним алгоритмом роботи, зробивши це максимально ефективно з точки зору витрати обчислювальних ресурсів. Можливості ж, мови С++, є воістину безмежними, що дозволяє реалізовувати найсміливіші задуми, навіть на слабких комп'ютерах.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок