Опис курсу

Міжнародна Академія Маркетингу на ексклюзивних партнерських умовах представляє в Україні програму Нідерландського Інституту Маркетингу (NIMA) за підтримки Освітньої і Тренінгового Центру Нідерландів (ETCN).

NIMA - це:

  • Європейський Диплом. По закінченню курсу та успішного проходження кваліфікаційного іспиту випускник Програми отримує диплом Нідерландського Інституту Маркетингу (NIMA), Диплом Європейської Конфедерації Маркетингу відповідного певному рівню EMQF (European Marketing Qualification Framework), Сертифікат від Міжнародної Академії Маркетингу про успішне завершення програми навчання.
  • Програми навчання, визнані Європейської Маркетингової Конфедерацією. Кваліфікаційні програми навчання маркетингу NIMA визнані Європейською Конфедерацією Маркетингу (EMC). В результаті диплом NIMA визнаний свідченням професійної відповідності маркетолога в 17 країнах світу.
  • Єдині міжнародні кваліфікаційні програми навчання за спеціалізацією «маркетинг» в Україні, наведені у відповідність з Європейською Кваліфікаційної Системою Оцінки Фахівців (EQF).
  • Єдині в Україні міжнародні програми навчання маркетингу, які викладаються російською мовою. Навчальні матеріали перекладені і адаптовані, що істотно полегшує вивчення і засвоєння великої кількості навчального матеріалу, а також полегшує підготовку екзаменаційного підсумкового маркетингового плану.
  • Унікальна методика викладання. Методика навчання маркетингу від NIMA створена з урахуванням особливостей навчання дорослих професіоналів. Вона грунтується на теорії пізнання Колба.
  • Незалежний європейський іспит. Іспити проводяться фахівцями Нідерландського Інституту Маркетингу (NIMA) за єдиною програмою та формату.

- Письмовий теоретичний іспит з маркетингу
- Усний практичний іспит з презентацією і захистом індивідуального проекту з розробки маркетингового комплексу.

  • Індивідуальний маркетинговий план для вашої компанії (становлять студенти програми NIMA В). Результатом навчання є створення індивідуального проекту, який складається в розробці деталізованого плану по маркетинговому комплексу marketing mix для обраної компанії, в рамках існуючої маркетингової та бізнес-стратегії. Над цим завданням учасник навчання працює на протязі всього курсу і захищає на іспиті.

Основна мета програми NIMA - отримання маркетологами кваліфікаційного статусу, яке визнається як вітчизняними, так і західними компаніями.

5 переваг Програми NIMA:

1. Практична спрямованість курсу

2. Результатом сертифікації на курсі є готовий операційний маркетинговий план підприємства або одного з його напрямків

3. По закінченні курсу і здачі іспитів учасник навчання отримує акредитацію європейського рівня: диплом від ЕМС (European Marketing Confederation) і диплом NIMA

4. Весь процес сертифікації та іспитів проходить за стандартами і під контролем NIMA і ETCN

5. Зручний для зайнятих людей очно-заочний формат навчання без відриву від виробництва.

NIMA є повноправним членом Європейської Маркетингової Конфедерації (EMC).

Система освіти NIMA добре відома в Європі і, зокрема, в Нідерландах. І протягом багатьох років користується високою репутацією. Сертифікат NIMA є обов'язковою умовою роботи для будь-якого фахівця з маркетингу в Нідерландах. В основі системи освіти та сертифікації лежить принцип відділення навчання від іспитів. В результаті NIMA розробляє стандарти навчання і проводить іспити, але не бере участі у навчанні. Навчання здійснюється на базі Міжнародної Академії Маркетингу, згідно з матеріалами і методології, які розробляються і контролюються NIMA. Відділення процесу навчання від прийому іспитів дозволяє зі 100% вірогідністю стверджувати, що дипломований спеціаліст NIMA володіє найвищими маркетинговими компетенціями, визнаними однією з кращих екзаменаційних комісій Європи. Така система гарантує однаковий рівень вимог для всіх випускників NIMA у всіх країнах, а також однаковий рівень знань. Такий незалежний диплом є своєрідною "козирною картою" в побудові кар'єри і допомагає нашим випускникам швидко рухатися по кар'єрних сходах і реалізовувати найсміливіші маркетингові проекти.

Для отримання докладної презентації за однією з обраних програм або для співбесіди з вибору програми, яка підійде краще для вас, будь ласка зв'яжіться з нами:

info@learning.in.ua

ks@learning.in.ua

або зателефонуйте нам:

+38 (098) 048-01-01

Період навчання: жовтень 2014 року - лютий 2015

Графік занять: субота, неділя 10: 00-20: 15 (з кава-паузами та обідом),

(одна сесія на два тижні)

Для студентів з регіонів України передбачений спеціальний графік навчання.

Переваги ранньою реєстрації - знижка на навчання до 5%!

Зареєструйтесь на навчання за програмою NIMA - A до 20 вересня за спеціальною ціною!

Зареєструйтесь на навчання за програму NIMA - B до 20 вересня і отримаєте знижку на навчання 5%!

Підвищуйте свою кваліфікацію і удосконалюйтеся за міжнародною програмою сертифікації NIMA Marketing!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Level Up, навчальний центр підготовки IT-спеціалістів
Level Up, навчальний центр підготовки IT-спеціалістів
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок