Опис курсу

Запрошуємо Вас пройти навчання за курсом нарощування вій. Наш майстер розповість Вам про необхідні інструменти і матеріалаи для проведення даної процедури , про основні етапи процедури нарощування . За програмою даного курсу Ви , під керівництвом досвідченого майстра , будете виконувати нарощування вій. Ви дізнаєтеся все про ефекти і види нарощування. Навчітеся виконувати корекцію і зняття вій , а також, викладач розповість Вам про правильний догляд за нарощеними віями , про переваги та недоліки даної процедури. Навчання проводять професіонали високого рівня , у зручний для Вас час. Весь свій досвід і майстерність наш викладач готовий передати Вам . Ви зможете розраховувати на нашу підтримку і по завершенню навчання , а інформація про Вас як про майстра буде розміщена на сторінках нашого сайту: http://industrybeauty.com.ua.

Викладачі Індустрії краси прагнуть до того , щоб наші учні отримали максимум від відвідування курсів і саме тому 87 % наших учнів з успіхом працюють у сфері краси.

Звертайтеся в Навчальний центр Індустрія краси за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 43 (готель Київ), офіс 308 (3 поверх).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок