Опис курсу

Записатися на курси можно на сайті - http://www.goodkurs.com

 1. Запис на курси на сайті - http://www.goodkurs.com
  Тривалість курсу "Бухгалтерський облік для підприємця" - 3,5 години

  Вартість: 250 грн - у групі 2 чол., 500 грн - індивідуально. Чиает семінар пратикующий головний бухгалтер, пояснює і дає консультації і покрокові інструкції.

  Цільова аудиторія: фізичні особи, які хочуть зареєструватися приватними підприємцями самостійно, бухгалтери, підприємці, юристи.

  Документ про закінчення: Сертифікат міжнародного зразка. Після закінчення курсу "Податки та бухгалтерський облік для підприємця" ви зможете:

  самостійно зареєструватися приватним підприємцем;
  вести бухгалтерську документацію;
  подавати податкову звітність, не вдаючись до допомоги бухгалтера.
  А значить суттєво скоротіть свої витрати.  Програма курсу "Бухгалтерський облік для підприємця":  1. Як стати приватним підприємцем? Де зареєструватись, які документи і дозволи потрібні для роботи?  2. Як стати на облік в податкові органи.? Що таке "єдиний податок" і "загальна система оподаткування"? Що вигідніше і як стати платником єдиного податку? Які є обмеження для "єдиноподатників"? Складання та подання звітності в податкові органи.  3. Як зареєструвати найманих працівників і нараховувати їм зарплату? Сплата єдиного соціального внеску. Складання і подання звітності з ЄСВ.  4. Як заповнити книгу обліку доходів. Електронні перевірки єдинників. Де взяти свіжі бланки документів та звітів?  5. Як дізнатися новини законодавства для підприємця і бути в курсі змін? Де взяти реквізити для сплати податків і внесків? Відповіді на запитання, консультації.

  Відправте нам заявку на навчання і ми обговоримо відповідний формат занять.

  Відгуки про нашу роботу

  goodkurs.com

  vk.com/buhkursi

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок