Опис курсу

Об’єм курса:Програма нашого навчального центру , з даного курсу , включає в себе: основні прийоми класичного ( лікувального ) масажу , загальний масаж , масаж шиї і комірцевої зони.Ви зможете також вивчити особливості проведення масажу при травмах і захворюваннях хребта, при захворюваннях органів дихання і багато іншого.

Наші викладачі навчать Вас всім тонкощам боротьби з целюлітом в спеціально розробленній антицеллюлитной програмі .Навчання побудовано так, що основна частина часу присвячена практичним заняттям, але з обов'язковими теоретичними основами!Навчання проводить практикуючий доктор - масажист.

По закінченню курсів видається свідоцтво.Ви зможете розраховувати на нашу підтримку і по завершенню навчання, тому що своїм випускникам ми сприяємо в працевлаштуванні.А інформація про Вас, як про майстра, може бути викладена на сторінках нашого сайту: http://industrybeauty.com.ua.ВикладачіІндустрії краси прагнуть того, щоб наші учні отримали максимум від відвідування курсів і, саме тому, 87 % наших випускників зуспіхом працюють в своїй сфері.

Також, у нас Ви зможете пройти навчання за наступними напрямками: перманентний макіяж , косметологія, візаж, перукарське мистецтво, манікюр - педикюр, нарощування нігтів, нарощування вій.

Звертайтеся в Навчальний центр Індустрія краси за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова , 43 (готель Київ) , офіс 308 (3 поверх) , сьогодні - ми кращі в своїй справі.

Час проведення: зручний для тих, хто проходить навчання.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Територія знань, навчальний центр
Територія знань, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок