Опис курсу

Центр розвитку «ДІАЛОГ» - інтенсивна підготовка до ЗНО за 4 місяців. Коли до важливих іспитів лишається кілька тижнів, можна розгубитися і не знати, за що хапатися. Для когось процес підготовки до ЗНО вже став нудним, а хтось ще тільки починає підготовку… У кожного можуть бути свої методи, та ми радимо, перш за все, точно визначити для себе ці методи і добре спланувати інтенсивну підготовку до ЗНО. А ще ми пропонуємо всім абітурієнтам декілька ідей про те, як готуватися до ЗНО, щоб було і швидко, і ефективно, і навіть весело! Ось наші поради:

  • по-перше, готуйтесь виключно за програмами Міністерства освіти та науки України 2014 р., пам’ятайте, що спрогнозувати питання у тесті ЗНО можна: там не буде нічого, чого немає у програмі ЗНО. Тому такою програмою обов’язково потрібно користуватися під час підготовки. Повторивши матеріал, зробивши відповідні тести і вправи, викреслюйте пункт у програмі або виділяйте його маркером.
  • по-друге, багато працюйте з тестами; дуже ефективний спосіб для підготовки «в останній момент» – робити багато–багато тестів, можна купити найновіші збірки тестів, а можна також знайти велику добірку в Інтернеті, тестові зошити колишніх років;
  • по-третє, інтенсивно і цікаво підготуватися до ЗНО зможу вам допомогти викладачі Центру розвитку «ДІАЛОГ». З 20 січня 2016 р. починають роботу експрес-курси підготовки до ЗНО з математики.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок