Опис курсу

Вперше в Дніпропетровську Школа підприємця представляє модуль 1 авторської бізнес - програми Вікторії Логутенко «Я - підприємець!».

Покрокова інструкція з відкриття або розвитку свого бізнесу від діючого підприємця, адаптована до українських реалій ведення бізнесу. Чітка, зрозуміла, логічно вибудувана система, якій будуть підкорятися всі процеси у Вашому бізнесі.

5 причин , чому обирають бізнес - програму «Я підприємець ! » :

Тільки практичні знання! Покрокова інструкція з відкриття або розвитку свого бізнесу від діючого підприємця , власника бізнесу , засновника унікальних бізнес - проектів і розробника інноваційних бізнес -моделей.

Програма повністю адаптована до українських реалій ведення бізнесу в умовах нової економіки!

У програмі гармонійно поєднані інструменти коучингу (техніка , яка дозволяє кожному учаснику розкрити власний потенціал і досягти максимального успіху в житті) і бізнес - консультування (діагностика та корекція ваших планів , яка позбавить вас від болісних сумнівів і вбереже від прийняття неправильних рішень ) .

У програмі беруть участь експерти - практики - діючі підприємці , які досягли високих результатів у бізнесі.

Обмін досвідом , живе спілкування , унікальне середовище підприємливих людей , нові контакти і зв'язки , бізнес - партнерство .

Дана програма дозволить учасникам:

  • Оволодіти інструментами, що дозволяють створювати щось дійсно нове і цінне.
  • Зрозуміти , як створюється простір для народження ідей (в т.ч. інноваційних ) , і почати думати по - іншому.
  • Побудувати унікальну модель свого бізнесу.
  • Навчитися використовувати силу команди при вирішенні бізнес - завдань і отримувати при цьому гарантований результат у вигляді нових ідей , рішень і ефективних бізнес - моделей.
  • Отримати унікальний досвід , драйв і задоволення від спільної роботи над своїм бізнес -проектом .

Фактичний результат за чотири тижні :

Концепція вашого бізнесу , втілена в прототипі продукту і його бізнес - моделі , адаптована до українських реалій. Разом ми пройдемо шлях від повної невизначеності « з чого почати? ! » До запуску цілком конкретного бізнес - проекту . Ви отримаєте чітку і зрозумілу карту того , як побудувати стійку бізнес - систему , прийти до стабільності і прогнозованому зростанню Вашого бізнесу .

Докладніше на сайті: http://dostup.dp.ua/wp-content/themes/smartit/business-school.php

Час проведення: 22 лютого-22 березня.

Місце проведення: м. Дніпропетровськ, вул. Поля, 2
Коворкінг doSTup.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок