Опис курсу

Майстерня файних штук гарантує дбайливе пророщення Вашого мистецького паростка за умови наявності у Вас бажання та систематичної творчої роботи. Для того, щоб його стебло окріпло, листя забуяло, а квіти починали набувати притаманних лише Вам форми і кольору, знадобиться років три-чотири.

Щорічно кожен із студійців визначається із творчим завданням, яке підведе підсумки його навчанню в студії протягом року. Це і буде його, певним чином, кваліфікаційна робота, за яку виконавець отримає відповідний сертифікат та нагоду представити таку роботу на виставці з подальшими проведенням презентації та публікацією в одному із мистецьких видань. Ця робота стане належним індикатором освітянської та мистецької практики для кожного студійця.

Майстерня файних штук, попри широту охоплюваної тематики, є закладом спеціалізованим. Тут ми зосереджуємось на тому, що нас цікавить безпосередньо – на мистецтві. А вже через призму мистецтва розвиваємо широту світогляду. Це дозволяє у такий короткий строк впевнено стати на стежину творчого самовираження.

Ви можете розвинути свій потенціал іще глибше. В подальшому МФШ пропонує Вашій увазі глибоко спеціальні знання й уміння: поглиблене вивчення анатомії та складних композицій, професійне застосування художніх матеріалів, участь у спільних художніх проектах, проведення виставок групових, персональних, в межах міста і України, а також закордонних. Так Ви виведете квітку цілком нового сорту і сорт цей називатиметься Вашим ім’ям. Для такого роду садівництва знадобиться іще років зо два-три.

А далі? А далі за Вашим бажанням Ви можете продовжити відвідувати студію, для того, щоб працювати в колективі однодумців, щоб Ваше зростання не зменшувало темпу, щоб реалізовувати цікаві творчі проекти.

В будь-якому випадку, двері Майстерні файних штук відкриті всім охочим незалежно від Вашого віку, художньої освіти, роду занять. Єдина вимога – це мати бажання займатися художньою творчістю та культивувати прекрасне.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Baker Street Club
Baker Street Club
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Полтаві, а також ВНЗ в Полтаві, коледжі та технікуми в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві

Зворотній зв'язок