Опис курсу

International Media School - перша в Україні школа практичної журналістики, створена холдингом UMH.

IMS пропонує інтенсивні двомісячні курси: лекції читають відомі журналісти та редактори, а практика проходить у провідних виданнях країни. За підсумками навчання в IMS кращі випускники будуть запрошені на стажування в видання холдингу UMH.

Курс практичної журналістики.

Журналістиці можна навчитися тільки на практиці, переймаючи досвід професіоналів. Саме тому програма курсу розроблена за участю головних редакторів друкованих та інтернет видань, радіоведучих і орієнтується на отримання практичних навичок.

Програма включає ввідні лекції про ділової, суспільно-політичної, чоловічий і глянсовою журналістиці та практику у відповідних виданнях. По кожному напрямку формуються окремі групи, куратором кожної з них буде представник саме цього напрямку в медіа.

Лекції та практичні заняття в IMS ведуть відомі журналісти та редактори. Навчання починається з лекцій про теорію журналістики: основні принципи роботи майбутніх журналістів, жанрові відмінності і формати подачі матеріалів. Програма також включає ввідні лекції з ділової, суспільно-політичної, спортивної та глянцевої журналістики.

Тривалість навчання - 4 тижні. Курс складається з трьох модулів. Перший модуль - теоретичні лекції, другий - практика у редакціях, третій модуль - робота в польових умовах, написання випускної роботи.

Осінній набір:

3 - 25 жовтня 2015

Йде прийом документів!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
IBS Nikland
IBS Nikland
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок