Опис курсу

Час проведення:Гнучкий графік, зручний длятих, хто проходить навчання

Навчальний центр Індустрія краси запрошує Вас пройти навчання за фахом косметолог - масажист. Програма навчання включає в себе вивчення теоретичних основ фізіології та анатомії шкіри, її будова і типи.

Також, ви навчитеся правильно і грамотно проводити наступні косметичні процедури: чистку лиця (мануальну, інструментальну, ультразвукову, атравматичну); пілінги, лікування проблемної шкіри. Дізнаєтеся все про омолоджуючі процедури, косметичний масаж лиця. Практикуючий косметолог навчить Вас правильно проводити депіляцію і виконувати прокол вушної раковини. Навчання проводиться на спеціалізованому косметологічному обладнанні і з використанням професійної косметики. Тому, по закінченню курсу, Ви будете професійним косметологом, який зможе працювати на косметологічному комбайні, виконувати на ньому всі необхідні процедури: дарсонвалізацію, брашінг, лікування ультразвуком і багато іншого.

Програма навчання побудована таким чином, що Ви виконуєте всі процедури на практиці, під керівництвом досвідченого викладача. Ви навчитеся правильно виконувати класичний (лікувальний) масаж, вивчите методи корекції фігури, дізнаєтесь все про стадії і методи боротьби з целюлітом. На практичних заняттях Ви будете виконувати антицелюлітний (ручний), вакуумний, медовий масаж. Наш викладач навчить Вас грамотно розробляти антицелюлітну програму безпосередньо для кожної стадії целюліту. Ви дізнаєтесь про всі протипоказання для проведення масажу і навчітеся грамотно поводитися з Вашими майбутніми пацієнтами.

Тому, якщо Ви вирішили пройти серйозне навчання за курсом косметолог - масажист, приходьте до нас. По закінченню навчання Ви отримуєте свідоцтво встановленого зразка. Звертайтеся в

Навчальний центр за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 43 (готель Київ), офіс 308 (3 поверх).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Полтавська школа англійської мови
Полтавська школа англійської мови
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок