Опис курсу

У дитячому англомовному освітньому центрі "Плейрум", що знаходиться у центрі міста викладають вчителі із Сполучених Штатів Америки, носії англійської мови. У вивченні іноземної мови дуже важливо змалечку дитині поставити вірно вимову та навчити її сприймати мову в цілому, а не просто окремі слова. Наші методики викладання - це комплекс занять, що проходять в ігровій формі. Навряд чи хтось із нас відмовився б вивчати предмети зручно вмостившись на килимку – під музику сприймати математику, а фізичну підготовку поєднувати з танцями та театральним дійством. Усім відомо, що у дитини дуже легко відбити бажання вчитися і пізнавати світ – варто лише змусити чи поставитися до навчального процесу формально. І потім упродовж життя виникають питання, чому комусь не подобалася математика, англійська мова чи фізкультура.

У нас діти занурюються в англомовний світ гри, навчальних пісень та віршиків з рухливими вправами та можливістю виразити себе у мистецтві. Наша мета – надати якісні та ефективні знання таким чином, щоб навчальний процес не був нав’язливим для дитини.

Ми культивуємо постійний взаємозв’язок між учителем та дитиною. Вчитель дає дитині знання та допомагає стати впевненим членом суспільства. Усім відоме твердження: «Успішна дитина – щаслива дитина». Дітям потрібно відчувати себе успішними, і ключ до цього – не боятися робити помилки та експериментувати.

Англійська мова вивчається кожного дня у 3 групах (для діток 2-3 років та 3-4 років та 5-6 років), у кожній із яких не більше 8 дітей.Для діток молодшого шкільного віку заняття відбуваються у післяшкільний час. Завдяки невеликим групам ми маємо змогу враховувати індивідуальні потреби кожної дитини.

Наші заклади знаходяться за адресами:

1. м. Київ, провулок Чеховський, 3, тел. 066 937 24 24, 096 993 10 69

2. м. Київ, вулиця Тарасівська, 38, тел. 095 574 19 19

3. м. Київ, вул. Дегтярівська, 25а (ЖК Космополітен, корпус 1), тел. 066 456 41 41, 097 104 04 84

4. смт. Козин, вул. Київська, 170 (31 км Старообухівської траси), тел. 050 014 30 15

Більш детальна інформація міститься на нашому сайті www.playroom.org.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Елькон, навчальний центр
Елькон, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок