Опис курсу

Запрошуємо Вас на курси класичного масажу в навчальному центрі Індустрія краси. Програма даного курсу включає в себе вивчення теоретичних основ та напрацювання практичних навичок. На теоретичних заняттях ви дізнаєтеся про показання і протипоказання до проведення масажу, про фізіологічний вплив тих чи інших масажних прийомів, вивчит основні прийоми і методи виконання класичного ручного масажу. На практичних заняттях ви навчитеся виконувати класичний (лікувальний) масаж, загальний масаж, масаж шиї і комірцевої зони, сегментарний масаж. Наші викладачі - практики навчать Вас правильній постановці руки, грамотному виконанню масажних прийомів і їх послідовності виконання. Також, Ви зможете вивчити всі тонкощі в спілкуванні з клієнтами, психологічні аспекти роботи масажиста, і правильну організацію робочого місця. Навчання побудовано так, що основна частина часу присвячена практичним заняттям, але з обов'язковими теоретичними основами! Навчання проводять практикуючі масажисти. По закінченню курсів видається свідоцтво. Ви зможете розраховувати на нашу підтримку і по завершенню навчання, т.к. всім своїм випускникам ми сприяємо в працевлаштуванні. Викладачі Індустрії краси прагнуть до того, щоб наші учні отримали максимум від відвідування курсів і саме тому 87% наших випускників з успіхом працюють в своїй сфері. Також, у нас Ви зможете пройти навчання за наступними напрямками: перманентний макіяж, косметологія, візаж, перукарське мистецтво, манікюр - педикюр, нарощування нігтів, нарощування вій.

Звертайтеся в Навчальний центр Індустрія краси за адресою: м Херсон, проспект Ушакова, 43 (готель Київ), офіс 308 (3 поверх), на сьогоднішній день - ми найкращі у своїй справі.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Яна, 03.11.2015, 12:04
Здравствуйте. Подскажите, когда начало занятий?
Юлия, менеджер учебного центра "Индустрия красоты", 04.11.2015, 12:22
Яночка! Группа по массажу на 10.11.2015 г. уже, к сожалению, полностью сформирована! Можно приступить к обучению 16.11.2015 г. - это будет утренняя группа, и в ней еще есть 2 места, поэтому поторопитесь, если Вам подходит это время обучения.
Залишити коментар

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок