Опис курсу

Китайська мова з нуля (группа)

Ви отримаєте концентрований заряд теоретичних знань і вже під час навчання почнете застосовувати їх на практиці. Навчання проходить за сучасною методикою за допомогою китайського навчального комплексу НПККЯ, аудіо та відео завдань і спеціально підібраних матеріалів. В кінці курсу ви гарантовано навчитеся читати і писати китайські ієрогліфи (в межах програми). Ви зможете розповідати про себе, підтримувати розмову на побутові теми та зможете зрозуміти носіїв мови. Крім того, викладач познайомить з культурними особливостями КНР, устроєм суспільства та традиціями. І все це в затишній, комфортній і дружній атмосфері, смачні кава-брейки і корисні знання! Записуйтеся прямо зараз!

Індивідуальний курс

  • Місце проведення вул. Ділова (Димитрова), 16
  • Набір відкритий постійно
  • Час навчання: пн-пт з 9:00 до 17:00, сб, нд
  • 1 урок пробний платний 60 хв. / 200 грн.
  • 90 хв. / 250 грн.
  • Готівковий / безготівковий розрахунок за кожні 4 (8) уроків
  • Навчальні матеріали платні
  • Кількість учнів: 1
  • Персональна розробка курсу

Методика комунікативна

Курс спрямований на комплексний розвиток основних навичок мовленнєвої діяльності - читання, письма, аудіювання (сприйняттям на слух) та усного мовлення (монолог, діалог) - у стислі терміни при мінімально необхідній кількості навчальних годин.

Програма курсу

Головна мета курсу - формування здатності вільно, успішно говорити, писати, читати китайською мовою і розуміти іноземну мову на слух. Навчальна програма побудована за спірально-концентрическому принципом і передбачає безперервне розширення і поглиблення знань з китайської мови. Навчальний курс об'єднує не тільки лексичний, граматичний, фонетичний, а й страноведческий матеріал, і створює цілісне уявлення про іноземну мову.

Підручники

Навчальний комплекс "Новий практичний курс китайської мови" (НПККЯ) розроблений Пекінським Університет мови і культури для студентів-іноземців, складається з 4 томів і 70 уроків.

Кожен урок містить розділи: «Текстовий матеріал», «Нові слова» (ієрогліфи), «Коментарі» (культурні особливості КНР), «Основна і розмовна практика», «Читання і переказ», «Вправи з фонетики та вимови», «Граматика ».

Нові знання - нові можливості!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Профі, центр професійного навчання
Профі, центр професійного навчання
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок