Опис курсу

Проведення курсів 1С (восьма версія). Організація тренінгів та навчань для працівників підприємств та непрацюючим для підвищення кваліфікації. Поєднання практичної бухгалтерської роботи із можливостями 1С. Допомога у впровадженні 1С на підприємстві, постановка обліку, розробка інструкцій працівникам, консультаційна підтримка.

Стандартний курс навчання для початківців триває 18 годин (вартість - 700 грн.).
Напрям навчання, його тривалість та вартість залежать від потреб клієнта, його наявних знань та навичок. Тому програма для кожного клієнта буде складатися окремо і зазвичай відрізняється від стандартного курсу. Завдяки цьому під час навчання будуть розглядатись ті ділянки роботи в 1С, які безпосередньо цікавлять клієнта. Кожна конкретна програма вивчення може бути як меншою так і значно більшою від стандартних курсів по різних напрямках.

Графік навчання:
Курси проводяться у зручний для Вас час (ранок, день або вечір), можливе навчання і у вихідні дні. Навчання може бути індивідуальним або ж груповим за бажанням клієнта. Графік занять може бути будь-який (кожного дня, через день, два рази в тиждень тощо). Тривалість занять також вибирає клієнт (але не менше однієї години).

Документ по закінченню основних напрямів навчання:
Сертифікат підприємства.

Акції для клієнтів:

  • Перша ввідна лекція (тривалість 1 год.) – безкоштовно. Під час ввідної лекції ви можете оцінити якість подачі матеріалу та визначитись чи будете проходити курс навчання саме у нас.
  • Приведи друга – 20% знижки для обох.

Також надаються послуги із ведення обліку підприємців та підприємств, надання консультацій, супроводжувальна підтримка по питаннях обліку та використання програми 1С. Вартість послуг консультаційно-супроводжувального плану взнавайте по телефону безпосередньо у нас.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Луцьку, а також ВНЗ в Луцьку, коледжі та технікуми в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок