Опис курсу

Група короткотривалого перебування «Міні - садок» дає усім батькам чотири вільних години для вирішення сімейних справ, при цьому Ваш малюк буде оточений теплотою і турботою, а також весело та цікаво проведе час, дізнаючись багато нового.

Це ідеальна альтернатива дитячому садку: у групі не більше 7 осіб, що не тільки забезпечує належний рівень уваги кожній дитині, але і знижує ризик захворювань в колективі. У той же час, дитина отримує різносторонній розвиток і, що важливо, можливість пограти і поспілкуватися з іншими дітьми.

Перебування в групі будується за чітко визначеним розкладом, що дозволяє проводити час з максимальною користю і знайомить дитину з поняттями режиму і дисципліни. Програма "Міні - садка" , базується на вивченні соціально - пізнавального, логічно - математичного матеріалу. Також на заняттях є вправи для фізичного розвитку, навчання музиці, творчості, казкотерапія, ланч і, якщо дозволяють погодні умови, прогулянка.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Перший європейський
Перший європейський
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок