Опис курсу

Ми врахували настрої учасників першого курсу та усіх, хто підтримував наш проект в соцмережах, та розробили нову, покращену програму школи інтернет-маркетингу, що стартує з 3 лютого в Івано-Франківську.

Заплануйте заняття в нашій школі у вівторок та четвер з 18.30 до 20.15 (іноді можемо затриматись до 21.00, якщо учасники будуть такими ж спраглими до знань, як випускники першого курсу).

Кожному надається окремий сайт для практичної роботи в аудиторії та поза нею (тематики: туризм, відпочинок, здорове харчування, сільське господарство, інтернет-маркетинг, друкарство, ювелірні вироби, фінанси, медитація).

При бажанні учасник зможе залишити сайт собі після завершення навчання (умови передачі сайту обговорюються після останньої лекції).

Програма курсу (8 лекцій):

1. Можливості заробітку в мережі Інтернет. Як виділитися серед конкурентів та завоювати довіру користувачів. Знайомство з лекторами та учасниками курсу.

2. SEO, частина 1. З чого почати SEO роботу над новим проектом. Сайт – контент – трафік – заробіток. Семантичне ядро.

Практична частина: учасник створює семантичне ядро для свого сайту.

3. SEO, частина 2. Семантичне ядро, аналіз конкурентів, рекомендації щодо наповнення сайту.

Практична частина: учасник продовжує роботу над семантичним ядром свого сайту, готує рекомендації щодо контенту на основі аналізу сайтів конкурентів.

4. Використання можливостей Google Analytics.

Практична частина: Google Analytics для індивідуального проекту учасника; як зробити правильні висновки для монетизації проекту.

5. SEO, частина 3. Відповідність контенту вимогам з SEO. Унікальність та релевантність: якими саме повинні бути сторінки, статті, зображення та інші матеріали. Програми, що полегшують SEO-шне життя та допомагають заробляти більше.

Практична частина: учасники аналізують контент сайту конкурента з точки зору SEO.

6. SMM – Social Media Marketing. Основні принципи роботи в соціальних мережах. Відмінності аудиторій facebook, vkontakte, google+. Підбір успішної стратегії для кожної із мереж. Методи залучення цільової аудиторії: створення та розкрутка заходів, проведення конкурсів, налаштування таргетованої реклами, використання статистичних даних. Помилки просування у соціальних мережах.

Практична частина: кожен з відвідувачів курсу створює (чи оптимізує) та розкручує групу у Вконтакте, Facebook під свій проект. Проводиться аналіз використаних можливостей соцмережі та розробляються рекомендації щодо подальшої роботи в соцмережах.

7. Google Adwords. Налаштування, проведення та аналіз рекламної кампанії. Як уникнути стандартних помилок менеджера з реклами.

Практична частина: учасники створюють рекламну кампанію для свого проекту.

8. Контент, контент і ще раз контент! Підбір влучного контенту та підготовка текстів для сайтів та соціальних мереж. Приклади реалізації успішної контент-стратегії в соціальних мережах. Контент-план публікацій. Моніторинг конкурентів. Дві сторони фрілансу: як стати помітним серед мільйона фрілансерів та як знайти достойних виконавців для свого проекту.

Практична частина: учасники розробляють власну стратегію ведення групи. Створюють та заповнюють контент-план на базі отриманих порад. Практикуються у створенні різних типів публікацій для своєї групи.

Вартість навчання – 900 гривень.

Запис на курс здійснюється за телефонами: 095 4492928, 099 7505575, 067 3065123, по е-мейлу info@moveit.in.ua, на сторінках школи в соцмережах https://www.facebook.com/webosvita таhttp://vk.com/marketingkitchen, а також за адресою: вул. Чорновола 7, офіс 211.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
WonderLab, Академія Реальних Знань, для дітей і підлітків
WonderLab, Академія Реальних Знань, для дітей і підлітків
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Івано-Франківську, а також ВНЗ в Івано-Франківську, коледжі та технікуми в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок