Опис курсу

Канікули з користю для вашої дитини!

Програма розроблена з урахуванням віку дитини!

Комп'ютерным геніям віком від 6 до 8 років пропонуємо зануритись в світ«Роботоландії». Адже як цікаво створити свого робота, а потім його ж запрограмувати на виконання дій. Все це дозволяють робити роботи Лего MINDSTORMS EV3. Неймовірне знайомство з робототехнікою Arduino, яке базується на платах з мікроконтролером і дозволить більше зрозуміти світ роботів з датчиками і процесорами. В передових школах це звичайні уроки інформатики, для нашого міста- це новинка, так як тільки Академія Шаг познайомить вашу дитину з Arduino. Впевнені, що всі чули з вуст дитини про гру Minecraft, грати може кожен, а програмувати цю гру - лише обрані. Зробіть свою дитину обраною. В цьому Вам також допоможе психолог, який розкриє потенціал особи Вашої дитини.

Комп'ютерным геніям віком від 9 до 11 років пропонуємо пройти «Школу юного ІТ-шніка». Один з напрямків - створення гри в новому середовищі Minecraft. В цьому віці пора вже програмувати, а не тільки грати. Захоплюючий світ 3D моделювання і не менш цікавий 3D друк - ось що актуально сьогодні і зараз. Створення свого канала на YouTube - поділись зі світом своїми ідеями, збери однодумців по всій країні. Мріяти люблять всі, і втілювати мрії потрібно вміти! Разом з психологом і дизайнером ваша дитина створить «Журнал бажань», а Ви всією родиною втілите їх в життя! Це і багато іншого саме на Вашу дитину чекає в «Школі юного ІТ-шніка».

Для підлітків у віці від 12 до 15 років Академія ШАГ розробила унікальну програму «Startup – як заробити на идеї». Вашу дитину чекає інтерактивна бізнес-гра від ідеї і створення продукта до запуска його в реальне життя. Щотаке бізнес-план і як його скласти, а головне презентувати інвестору. Кожна дитина спопробує себе в ролі дизайнера і створить логотип, зробить посадочну сотрінку і надрукує на принтері 3D-модель. Результат гры - публічний виступ і захист свого проекта. Все по-дорослому, шановні батьки.

Літній табір - це насичена програма, інтерактивні заняття, розмови і захоплення на все літо.

Пропонуємо вибрати зміну вже зараз, кількість місць обмежена:

1 зміна– 06.06.17 – 22.06.17

2 зміна– 26.06.17 – 13.07.17

3 зміна– 17.07.17 – 03.08.17

4 зміна– 07.08.17 – 23.08.17

Ознайомитись детально з програмою табота можна за посиланням: https://chernigov.itstep.org/kompyuternyj-letnij-lager/

Отримати відповіді на виникаючі питання можна за телефонами.

Записатись до таботу: https://chernigov.itstep.org/kompyuternyj-letnij-lager/

Час провеення: червень-серпень.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Чернігові, а також ВНЗ в Чернігові, коледжі та технікуми в Чернігові, репетитори в Чернігові, робота в Чернігові

Зворотній зв'язок