Опис курсу

Цікавишся мережними технологіями? Прагнеш спілкуватися з однодумцями і вирішувати цікаві завдання? Прийшов час зробити крок назустріч майбутньому! В Академії Cisco тебе чекає спілкування з людьми, у яких можна вчитися, безцінний досвід роботи з обладнанням CISCO та працевлаштування в престижну компанію.

Тривалість: 70 годин

Цільова аудиторія:
Програма розроблена для всіх бажаючих отримати навички у сфері інформаційних і комунікаційних технологій для подальшого професійного зростання або швидко почати роботу та ознайомитися з кар'єрними можливостями.

Мета заходу: Якщо запитати користувачів - «Що вам найбільше подобається в Linux?», більшість відповість «потужність командного рядка». Все це тому, що в системі існують тисячі різних команд, з величезною кількістю опцій для них.

Програма

  1. Сторінки man
  2. Перегляд сторінок man
  3. Команда info
  4. Додаткові джерела допомоги
  5. Пошук команд та документації

Додаткова інформація

Мережна Академія Cisco проводить авторизовані тренінги, практикуми Cisco, комп’ютерні курси Cisco Київ (курси ІТ Київ), ІТ тренінги - курси Cisco (Cisco курси), займається підготовкою спеціалістів для реалізації високоінтелектуальних проектів в області інфокомунікаціних технологій. В нас ви можете пройти курси Cisco Москва, курси Cisco СПб (Санкт-Петербург), курси Linux, курси Linux Київ, курси Linux Москва, Linux курси СПб.

Відповіді на поширені питання: http://edu-cisco.org/docs/welcome.pdf

http://edu-cisco.org

http://vk.com/educisco

http://www.facebook.com/educisco

https://twitter.com/educisco

e-mail: info@edu-cisco.org

skype: edu-cisco.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Baker Street Club
Baker Street Club
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок