Опис курсу

Прагнеш працювати на цікавій, високооплачувану роботу? Тоді чекаємо тебе у нас на заняттях! Ми допоможемо тобі отримати і розвинути навички в області високих технологій. Зрештою, технології є інструментом, і тільки ті, хто ними опанував, може скористатися їх перевагами.

Тривалість: 70 годин

Документ про закінчення: індустріальний сертифікат Linux LPI PDC

Цільова аудиторія:

Програма розроблена для всіх бажаючих отримати навички у сфері інформаційних і комунікаційних технологій для подальшого професійного зростання або швидко почати роботу та ознайомитися з кар'єрними можливостями.

Мета заходу:

У цьому розділі буде розглянуто механізм приналежності файла користувачеві або групі користувачів. Додатково будуть розглянуті дозволи і властивості директорій - в тому числі механізм зміни приналежності й дозволів файлів і директорій, а також причину їх створення.

Програма

  1. Приналежність файлів.
  2. Newgrp і робота з групами.
  3. Chgrp і команда stat.
  4. Команда chown.
  5. Доступ.
  6. Команда stat.
  7. Umask.

Додаткова інформація

Мережна Академія Cisco проводить авторизовані тренінги, практикуми Cisco, комп’ютерні курси Cisco Київ (курси ІТ Київ), ІТ тренінги - курси Cisco (Cisco курси), займається підготовкою спеціалістів для реалізації високоінтелектуальних проектів в області інфокомунікаціних технологій. В нас ви можете пройти курси Cisco Москва, курси Cisco СПб (Санкт-Петербург), курси Linux, курси Linux Київ, курси Linux Москва, Linux курси СПб.

Відповіді на поширені питання: http://edu-cisco.org/docs/welcome.pdf

http://edu-cisco.org

http://vk.com/educisco

http://www.facebook.com/educisco

https://twitter.com/educisco

e-mail: info@edu-cisco.org

skype: edu-cisco.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок