Опис курсу

Нічого саме по собі не робиться. Щоб досягнути будь-якої мети в вашому житті, потрібно докласти зусилля, потрібно встати і зробити те, що ви повинні зробити!

Тривалість: 5 годин

Документ про закінчення: індустріальний сертифікат Cisco IT Essentials

Цільова аудиторія: Навчальний курс розроблений для студентів Мережевої академії, які навчаються в старших класах загальноосвітніх шкіл, в технічних училищах, а також у коледжах і університетах, які хочуть почати кар'єру в сфері ІТ.

Мета заходу: Навчальний курс IT Essentials (ITE) 5.0 допомагає студентам підготуватися до сертифікаційних іспитів CompTIA A + 220-801 і 220-802.

Програма

  1. Сучасні операційні системи. Розповідь про призначення операційної системи.
  2. Установка операційної системи. Виконання установки операційної системи.
  3. Графічний інтерфейс користувача і Панель управління Windows. Вивчення основних засобів і аплетів графічного інтерфейсу користувача Windows.
  4. Клієнтська віртуалізація. Розповідь про клієнтську віртуалізацію.
  5. Стандартні методи профілактичного обслуговування для операційних систем. Визначення та застосування стандартних прийомів профілактичного обслуговування для операційних систем.
  6. Основна процедура пошуку та усунення неполадок для операційних систем. Пошук і усунення неполадок операційних систем.

Додаткова інформація

Мережна Академія Cisco проводить авторизовані тренінги, практикуми Cisco, комп’ютерні курси Cisco Київ (курси ІТ Київ), ІТ тренінги - курси Cisco (Cisco курси), займається підготовкою спеціалістів для реалізації високоінтелектуальних проектів в області інфокомунікаціних технологій. В нас ви можете пройти курси Cisco Москва, курси Cisco СПб (Санкт-Петербург), курси Linux, курси Linux Київ, курси Linux Москва, Linux курси СПб.

Відповіді на поширені питання: http://edu-cisco.org/docs/welcome.pdf

http://edu-cisco.org

http://vk.com/educisco

http://www.facebook.com/educisco

https://twitter.com/educisco

e-mail: info@edu-cisco.org

skype: edu-cisco.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок