Опис курсу

Курс «Тестування. Start» – твій початок кар’єри в тестуванні комп’ютерних програм.

Тестування програмного забезпечення –цікава, прибуткова і затребувана професія. Ми навчимо вас думати, як тестувальник, і дамо усі необхідні знання, щоб ним стати.

Вас очікують два місяці теоретичних і практичних занять, англійський розмовний клуб та бонусні лекцій від провідних спеціалістів. Навчання проводиться двічі на тиждень у суботу та неділю, з 11:00 до 15:00 (дві лекції на день).

Testing Galaxy – це унікальна школа і спільнота викладачів та досвідчених тестувальників у Києві.

Ми навчимо вас всьому необхідному для початку кар’єри QA і навіть трошки більше. Нам важливо провести не просто цікавий навчальний курс, а зробити з вас справжніх професіоналів, адже пройде рік-два і ми з вами можемо зустрітися на одному проекті. Тож, в нас на меті вкласти у вас усі знання, необхідні не тільки для знаходження роботи.

Наші методи

На кожному занятті ви отримаєте багато теоретичних знань, та одразу ж застосуєте їх на практиці. Вас очікує багато командної роботи на уроках і за межами класу. Окрім вашого викладача, вам проведуть лекції провідні спеціалісти з тестування програмного забезпечення. Це дасть вам додаткові знання і покаже можливості розвитку.

Старт наступної групи : 5 листопада

Маєте питання? Пишіть нам: hi@testing-galaxy.com.ua

Слідкуйте за новинами на сайті: http://testing-galaxy.com.ua/

Ми в соціальних мережах: https://www.facebook.com/testinggalaxy , https://vk.com/testinggalaxy

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок