Опис курсу

Вища школа драматичного мистецтва - новий проект створений для навчання та розвитку усіх бажаючих долучитися до однієї з найдавніших сфер мистецької діяльності та творити власний світ театру.

Навчальна програма включає курси з акторської майстерності, сценічної пластики, сценічного мовлення, теорії драми, вивчення та аналіз тематичної літератури; творчі експедиції; подолання затисків, страху публічності - робота на відео, участь у публічних заходах; організація перформансів, літературних та драматичних читань; майстер-класи від провідних театральних діячів.

Акторська майстерність - Ярослав Федорчук, викладач акторської майстерності ЛНУ ім. І.Франка, факультет культури і мистецтв, актор Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса.

Сценічна мова - заслужена артистка України Олена Баша, викладач сценічної мови ЛНУ ім. І. Франка, факультет культури і мистецтв, актриса Першого українського театру для дітей та юнацтва.

Об’єм курсу: 4 місяці. Час проведення: двічі на тиждень, вечірній час.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Олеся Вершинина, 02.12.2015, 22:06
як замовити?
Залишити коментар

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок