Опис курсу

Як зацікавити дітей вивчати англійську мову? Курси іноземних мов "Школа Успіху" цікаві для підлітків і молоді завдяки захоплюючим програмам, сучасній лексиці, і, звичайно, підбору викладачів-репетиторів, які добре знають, що цікаво сучасним дітям.

На заняттях діти вчаться вільно спілкуватися англійською мовою, читати і писати. Вони вивчають граматику і виконують багато граматичних вправ. Прослуховуючи аудіозаписи та дивлячись відео, школярі вчаться розуміти мову носііїв та вивчають розмовну мову. Програма занять відповідає державному змісту освіти з іноземних мов, рекомендаціям Комітету з питань освіти Ради Європи з вивчення іноземних мов. Учні вчаться за сучасними навчально-методичними курсами видавництв Великобританіії. Також наші курси побудовані з врахуванням вимог шкільної програми.

Центр мов "Школа Успіху" допоможе не тільки "підтягнути" англійську в школі, а й підготуватися до ЗНО та ДПА підліткам та учням 10 і 11 класів. Для тих, хто бажає отримати освіту за кордоном, є курси підготовки до складання міжнародних екзаменів.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Престиж, науково-освітній центр
Престиж, науково-освітній центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Броварах, а також ВНЗ в Броварах, коледжі та технікуми в Броварах, репетитори в Броварах, робота в Броварах

Зворотній зв'язок