Опис курсу

Обсяг курсу: I ступінь програми (тривалість 1 рік) є комплексною і складається з 4 триденних (Пт, СБ, НД) і 1 чотириденного семінарів (Чт-Нд) раз на два місяці і 4 теоретичних занять. Кожен семінар по 24 академічні години, а теоретичне заняття по 4 академічні години.

Програма «Теорія і практика гештальт-терапії» - програма для кожного.

Кожна ступінь є завершеним цілісним проектом і вирішує свої поставлені завдання. Допомагає оволодіти різними навичками, інструментами та техніками для вирішення особистих питань і для професійної діяльності.

Якщо ви сучасний, активний, динамічно-розвивається людина, що цікавиться собою і своїми близькими, самореалізацією і успіхом (у сім'ї, в кар'єрі, у творчості).

Або якщо Ви, хочете стати таким, знайти свої інтереси, підвищити свою самооцінку, налагодити стосунки в родині, з оточуючими, отримувати задоволення від життя, навчитися будувати теплі і щирі відносини, знайти друзів.

Тоді 1 ступінь - це Ваш перший крок стати гештальт-терапевтом самому собі і допомагати іншим, до поглиблення своїх знань у галузі психології та життя, пізнання тонкощів і нюансів побудови відносин, до саморозвитку, внутрішньої свободи і успіху.

Завдяки програмі Ви:

  1. Навчіться тонко відчувати, усвідомлювати свої бажання і здійснювати їх. Жити в сьогоденні, що не шкодуючи про минуле. Полюбіть себе і своє життя.
  2. «Опрацювати» свої психологічні труднощі і внутрішні конфлікти.
  3. Навчіться отримувати задоволення від відносин і долати кризи разом з партнером, не тільки зберігаючи, але й збагачуючи Ваші стосунки.
  4. Знайдете навички знаходити творчі рішення виходів з будь-яких складних життєвих ситуацій.
  5. Розкриєте свою індивідуальність і визначте саме свій шлях до успіху.
  6. Оволодієте навичками гештальт-діагностики себе та інших.
  7. Позбудетеся від самотності, знайдете однодумців, приєднатися до професійного і творчому співтовариству.

Якщо Ви працюєте у сфері проведення культурно-розважальних заходів, тренінгів, підбору і навчання персоналу, керівником бізнесу або пов'язані з менеджментом різного рівня, тоді 1 ступінь - це Ваш перший крок до вдосконалення навичок і отриманню нового практичного досвіду в Вашій професійній діяльності.

Ви опануєте мистецтвом відносин і навичками комунікацій, отримаєте інструменти для роботи з малими та великими групами, навчитеся застосовувати різні інструменти для управління груповими процесами, ефективному побудові відносин, знаходити рішення в здавалося б безвихідних ситуаціях, говорити "Так" / "Ні" - бути вільним у своєму виборі і чітко формувати свій інтерес.

Навіть якщо Ви маєте іншу освіту (технічне, гуманітарне, економічне і т.п.), а не психологічне, медичне, але мрієте поглибити свої знання в галузі психології та життя, допомагати іншим людям і собі, тоді I ступінь - це Ваш перший крок на шляху до професії гештальт-терапевт.

На II ступені Ви освоїте одну з найбільш затребуваних, красивих і творчих професій у світі і станете справжнім професіоналом в гештальт-терапії.

А бути гештальт-терапевтом - це означає орієнтуватися в собі, у своїх почуттях, розуміти себе та іншої людини, знаходити виходи зі сформованих ситуацій і перетворювати тупики у творчість.

II ступінь включає:
багатопрофільне навчання і застосування творчого потенціалу в роботі з різними станами клієнтів;
навчання роботі з неврозами, залежностями, психосоматикою, сімейними відносинами, відносинами з дітьми та батьками і т.д .;
адаптацію знань до унікального креативному стилю студента;
отримання професійної ідентифікації та інтеграція себе в терапевтичне співтовариство і т.д.
Чому ми?

Програму проводять найкращі практикуючі терапевти України та зарубіжжя з величезним досвідом в галузі психотерапії та підготовки терапевтів, які індивідуально підходять до кожного учасника групи.

Унікальність програми в тому, що особлива увага приділяється якісним змінам учасників в їхньому житті (в сім'ї, в кар'єрі, у творчості), формуванню творчого мислення та розкриттю індивідуального стилю майбутнього гештальт-терапевта, виходячи з особливостей особистості та її здібностей. У вас буде необхідна теоретична база і можливість постійної практики під супервізією у кращих терапевтів.

При успішному закінченні програми (I і II ступені) Ви отримаєте СЕРТИФІКАТ «Гештальт-терапевта» європейського зразка (МІГІС - перший в Україні асоційований член Європейської Асоціації Гештальт-Терапії (EAGT)).

Ми завжди йдемо вперед, розвиваємося і робимо дивовижні відкриття про себе, про інших і про життя!

Ведучі програми:

Гречка Вадим - директор МІГІС. Психолог, гештальт-терапевт, провідний тренер і супервізор МІГІС, викладач і супервізор МІГТіК. Груповий терапевт, терапевт по роботі з психосоматичними розладами в гештальт-підході. Асоційований член Європейської Асоціації Гештальт-Терапії (EAGT), член Асоціації Російськомовних Гештальт Інститутів (Аргі). Розробляє танцювально-діалогічну і танцювально-театральну терапії, іронічно-провокативно парадоксальну гештальт-терапію, співавтор концепції психотерапії як мистецтва, автор кулінарної терапії (екзистенційно-кулінарний аналіз). Досліджує зв'язок поезії, літератури з гештальт-терапією.

Велікожон Ольга - психолог, гештальт-терапевт, тренер МІГІС. Груповий терапевт, терапевт по роботі з дітьми та батьками і фахівець по роботі з психосоматичними розладами в гештальт-підході.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок