11 лет Work.ua Скрыть баннер
Опис курсу

IT Education Center виконує підготовку фахівців для подальшої сертифікації та підтвердження отриманих навичок за напрямками:

  • CCENT
  • CCNA
  • CCENT - початковий рівень сертифікації, це перші 2 семестри (з 4-х) програми навчання Cisco CCNA - сертифікований фахівець в комп'ютерних мережах.

Семестри CCNA

  • CCNA 1: Introduction to Networks
  • CCNA 2: Routing and Switching Essentials
  • CCNA 3: Scaling Networks
  • CCNA 4: Connecting Networs

Після перших двох семестрів CCNA є можливість скласти іспит на перевірку навичок і знань у спеціалізованому центреPearson Vue і отримати сертифікат CCENT. Код іспиту - 100-101 ICND1

Період навчання:

Курс "Cisco. CCENT" розрахований на 2 місяці. Однак, нагадаємо, ми гарантуємо результат, а не надаємо "години відпрацювання". Залежно від успішності групи і темпу навчання, період може змінюватися. Група закінчить навчання, коли всі студенти впораються з усіма завданнями, іспитами.

За проходженні всіх 4-х семестрів навчання необхідно здати іспит 200-101 ICND2 (якщо до цього здавали 100-101 ICND1) або комплексний іспит 200-120 CCNA. Відмінність в тому, що комплексний іспит включає матеріали всіх 4-х семестрів, а ICND1, ICND2 - матеріали розбиті по 2 семестру в кожному іспиті.

Викладачі:

Наші викладачі є діючими співробітниками IT компаній з великим досвідом, сертифіковані в багатьох технічних областях. І навчання для них - покликання, а не основна робота, мета якої - заробити. Саме тому навчання у нас настільки ефективне!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Каролина, 24.12.2015, 14:25
Обратилась в образовательный центр IT Education Center, чтоб пройти курс подготовки к Cisco сертификации. Хочется отметить инновационный подход к преподаванию, к каждому студенту свой индивидуальный подход. Работаем команда профессиональных преподавателей, которая доступно помогает освоить весь материал. Довольна полученным знаниям и рекомендую данный центр всем желающим развиваться в сфере IT.
Залишити коментар
Партнери сайту
S.A. Management Group, центр менеджменту
S.A. Management Group, центр менеджменту
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок