Опис курсу

Запрошуємо на навчання до Центру іноземних мов Лілії Хавалко "Престиж".

Заняття проводять кваліфіковані та досвідчені викладачі, які навчались або проходили практику за кордоном.

Заняття у групі проходять 2 рази в тиждень по 2 академічні години. Заняття можливі в ранкові, денні та вечірні години. Група складається від 4 до 9 людей.

Об’єм курса: 3,5 місяці

Ви маєте також можливість навчатися індивідуально (1 студент), напівіндивідуально (2 студентів) та у міні – групі (3 людини).

А також, лише для наших клієнтів безкоштовні розмовні клуби з носієм мови!

Вивчення іноземних мов у Центрі іноземних мов "Престиж" базується на комунікативній методиці. Заняття побудовані на роботі в парах і групах, що дає можливість використовувати час занять з максимальним ефектом. Кожен слухач отримує можливість говорити мовою, яку вивчає, практично протягом усього заняття.

Високий професіоналізм нашого персоналу допомагає створити дружню атмосферу на заняттях та знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Час проведення: ранкові, денні і вечірні групи

З нашою комунікативною методикою та досвідченими викладачами – результат очевидний вже через місяць занять!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Катя, 27.10.2016, 19:07
Вивчала англійську в Престижі. Викладач Ілона - професіонал своєї справи, до того ж весела та комунікабельна. Раніше я вивчала англійську на різних курсах, але ніяк я не могла подолати мовний бар'єр. Зараз я можу вільно спілкуватись англійською, в Престижі мене розговорили і я вважаю, що це завдяки Ілоні, яка на заняттях нас змушувала постійно говорити англійською. Дякуючи Престижу, я досягнула своєї мети - я знайшла кращу роботу, на якій застосовую свої знання з англійської!!!
Таня, 26.04.2016, 16:36
Для тих, хто вибирає курси англійської, хочу поділитись своїми враженнями про навчання в Престижі. Закінчивши курси я можу спілкуватись англійською на різні побутові теми, подолавши мовний бар`єр, який був у мене раніше. Дуже вдячна нашому викладачу Лілі, завдяки їй заняття проходили цікаво і насичено, ми постійно спілкувались англійською. Великим плюсом є можливість відвідувати безкоштовно розмовний клуб з носієм мови Джозефом. Джозеф - просто супер, завжди цікаві теми для обговорення та можливість попрактикувати свою англійську. Також дружня та позитвна атмосфера на заняттях залишила приємні враження про навчання. Для вдосконалення здобутих знань продовжую вивчати англійську в Престижі на індивідуальних заняттях. Всім, хто вагається при виборі школи, рекомендую Престиж!
Марія, 25.04.2016, 18:18
Найкращі курси, які я коли небудь відвідувала!!! Головне для мене це був результат від навчання, яким я дуже задоволена.
Залишити коментар
Партнери сайту
КОМА, клуб ораторської майстерності
КОМА, клуб ораторської майстерності
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок