Опис курсу

Центр Іноземних Мов “ПРЕСТИЖ” розпочинає набір на літні інтенсиви.
Запрошуємо студентів та дорослих на навчання за унікальною комнікативною методикою, яка допоможе Вам швидко розпочати говорити іноземною мовою.
Заняття відбуватимуться тричі на тиждень по 2 години (120хв.). А також наші клієнти мають можливість БЕЗКОШТОВНО відвідувати розмовні клуби з носієм мови.

Для дітей пропонуємо літні інтенсиви: 3 рази на тиждень по 1,30 години.

Увага!!! АКЦІЯ – 10% знижки, при реєстрації на навчання до 15.07.2017р.
1 год. – лише 45 грн.!!!
Всі навчальні матеріали входять у вартість навчання.

Час проведення: ранкові, денні і вечірні групи

З нашою комунікативною методикою та досвідченими викладачами – результат очевидний вже через місяць занять!

Також дітей запрошуємо в літній англомовний табір. На Ваших дітей чекає незабутній відпочинок в поєднанні з вивченням англійської мови в атмосфері невимушеного спілкування з першокласними викладачами. Спілкування упродовж всього дня відбуватиметься лише англійською.
Англомовний табір відбувається з 10:00 до 14:00 год.

Реєструйтесь до 15.07.2017 р. та отримуйте знижку -10%!!!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Катя, 27.10.2016, 19:07
Вивчала англійську в Престижі. Викладач Ілона - професіонал своєї справи, до того ж весела та комунікабельна. Раніше я вивчала англійську на різних курсах, але ніяк я не могла подолати мовний бар'єр. Зараз я можу вільно спілкуватись англійською, в Престижі мене розговорили і я вважаю, що це завдяки Ілоні, яка на заняттях нас змушувала постійно говорити англійською. Дякуючи Престижу, я досягнула своєї мети - я знайшла кращу роботу, на якій застосовую свої знання з англійської!!!
Таня, 26.04.2016, 16:36
Для тих, хто вибирає курси англійської, хочу поділитись своїми враженнями про навчання в Престижі. Закінчивши курси я можу спілкуватись англійською на різні побутові теми, подолавши мовний бар`єр, який був у мене раніше. Дуже вдячна нашому викладачу Лілі, завдяки їй заняття проходили цікаво і насичено, ми постійно спілкувались англійською. Великим плюсом є можливість відвідувати безкоштовно розмовний клуб з носієм мови Джозефом. Джозеф - просто супер, завжди цікаві теми для обговорення та можливість попрактикувати свою англійську. Також дружня та позитвна атмосфера на заняттях залишила приємні враження про навчання. Для вдосконалення здобутих знань продовжую вивчати англійську в Престижі на індивідуальних заняттях. Всім, хто вагається при виборі школи, рекомендую Престиж!
Марія, 25.04.2016, 18:18
Найкращі курси, які я коли небудь відвідувала!!! Головне для мене це був результат від навчання, яким я дуже задоволена.
Залишити коментар

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок