Опис курсу

Психологія успіху

Школа емоційного інтелекту і розвитку для дітей

Хочете виростити Вашу дитину самостійною, успішною особистістю? Ви роздумуєте, як впоратися з непослухом, непереборним впертістю апатією дитини? Запрошуємо Вас і Вашу дитину на щотижневі психологічні заняття, мета яких - розвиток успішної особистості. На заняттях ми будемо програвати ролі, складати казки, жартувати, розмовляти, малювати, грати, а так само розмовляти на серйозні і дорослі теми. Використовуючи ігрові техніки, методики Арт-терапії і методики особистісного зростання, ми направимо виховання дитини в конструктивний напрям.Під час наших зустрічей відбувається дивне:

 • дитина стає більш розкутою і впевненоюм у собі;
 • формує позитивну самооцінку;
 • навчається дружити, співпрацювати, поважати оточуючих людей, які відповідають взаємністю;
 • тренує навички конструктивного рішення конфліктів;
 • навчається справлятися з тиском, психологічним маніпулюванням, страхами і стресом.

Психологія успіху

Школа емоційного інтелекту та розвитку для підлітків

Запрошуємо Вашого підлітка на дивовижні психологічні заняття, мета яких - розвиток успішної особистості.У непростий період формування Особистості - підлітковий період дуже корисно молодим людям в доброзичливій та об'єктивної групі однолітків придбати навички розуміння себе і своїх емоцій. Розмежовувати гнів, образу, вміти відстоювати свої бажання і цілі в безконфліктно формі, сформувати інтелектуальну незалежність Вашій дитині допоможе курс: Психологія успіху для підлітків.

Під час наших занять ми:

 • вчимося краше пізнавати себе та інших людей;
 • розвиваємо навички позитивного спілкування і співпраці з оточуючими;
 • навчаємося справлятися з тиском, психологічним маніпулюванням, страхами і стресом;
 • формуємо позитивну самооцінку і почуття власної гідності;
 • тренуємо навички конструктивного рішення конфліктів;
 • формуємо відповідальне ставлення до власного життя.

Увага! З 9 жовтня! Школа психологія успіху проводить набір в групу для батьків

Дитина розвивається в спілкуванні. Особливо важливо для розвитку дитини позитивне спілкування з найбільш значущими людьми в його житті - батьками. Кожен з нас хоче виростити свою дитину грамотною, самостійною, успішною і щасливою.
Уже 9 жовтня ми починаємо цикл тренінгів для батьків, на яких розглянемо такі питання як: емоційна грамотність в сімейному спілкуванні, відверта розмова з дитиною, фінансове виховання, навчання в школі і не тільки, успіхи дітей, здоров'я, сексуальне виховання, вікові кризи дітей і багато іншого.
Ви помічаєте зміни в поведінці Вашої дитини? Дитина не бажає рахуватися з Вашою думкою, виявляє упертість, негативізм, поради друзів сприймає швидше, ніж Ваші; імпульсивний у вчинках або відсторонився від спілкування останнім часом?
У непростий період формування Особистості - підлітковий період дуже корисно знати особливості вікових змін, які процеси відбуваються в дитячому організмі і освоїти підходи, навички спілкування з підлітком.

Авторський тренінг психолога: Інни Валеріївни Жмайло.
Інна Жмайло - досвідчений психолог (більше 10 років успішної роботи в школах, психологічних центрах та приватної практики), психотерапевт, фахівець по роботі з дітьми, підлітками та родиною.Керівник відділу психологічної діагностики БІЗНЕС-ШКОЛИ «MINIBOSS».
У Вас буде чудова можливість побудувати здорові, позитивні відносини, відшукати способи шанобливого взаємодії в сім'ї, знайти виходи з конфліктних ситуацій, розібратися в причинах поведінки своєї дитини, відшукати шляхи розвитку та змін, отримати прекрасний досвід дбайливого батьківства.

Методи роботи: міні-лекція, вправи, рольові ігри, обговорення.

Час проведення:

Заняття проводяться:
по суботах (самопізнання, лічносний зростання, навички спілкування та комунікацій для досягнення мети):

12.00-13.30 групи (6-10лет)

14.00-15.30 групи (11-13лет)

Ми чекаємо вас за адресою:

вул. Шота Руставелі, 16, м Київ 7 поверх

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Елена, 14.10.2015, 10:16
Моя цель, как ответственной мамы, помочь моей дочери найти свое место в жизни и легко решать все проблемы на пути к успеху. Посетив несколько занятий в школе MINIBOSS я поняла - это то что нам надо. Все комплексно ведет ребенка к самореализации развитию лидерских качеств и навыков. Очень крутой курс для детей и родителей .
Залишити коментар
Партнери сайту
Європейська школа дизайну
Європейська школа дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок