Опис курсу

Бізнес-школа «MINIBOSS» -єдина в світі професійна бізнес- школа для дітей і підлітків 6-17 років. Заняття ведуться за спеціально розробленою авторською методикою (інтерактивні уроки із застосуванням практичних бізнес-кейсів, рольових ігор, написання бізнес-планів, участь у Чемпіонатах з підприємництва серед школярів SAGE). Багаторівневий бізнес-курс з глибоким і системним підходом - симбіоз розвитку особистості, набуття бази економічних знань і практичного досвіду (створення власних бізнес-проектів). Навчання в Бізнес-школі «MINIBOSS» дає необхідні знання, вміння та практичні навички підприємництва, розкриття талантів дитини для успішного життя і діяльності в будь-якій сфері. Навчати дітей підприємництву необхідно з малих років. Саме при навчанні з 7 років досягається максимальна ефективність розширення світогляду, гнучкості, комунікабельності, лідерських задатків.

Бізнес-школа «MINIBOSS» - це система взаємодоповнюючих курсів: 10 економічних дисциплін і більше 17 авторських курсів. Учні школи набувають досвід роботи в команді, побудови міжособистісних відносин, оволодівають знаннями і набувають компетенції, шляхом створення власних бізнес проектів та участі учнів у Міжнародному Чемпіонаті з підприємництва SAGE. Наші діти беруть участь у Світовому Чемпіонаті SAGE з 2004 року, гідно представляючи Україну. У 2015р. команда «MINIBOSS» завоювала 2-е місце в світі в категорії соціально - відповідальних проектів.

Педагоги Бізнес-школи «MINIBOSS» забезпечують комплексні знання дитині, формуючи активну життєву позицію, потреба в самореалізації, дослідницький інтерес до пізнання. Викладачі бізнес-школи - це сертифіковані психологи, фінансисти, практики, які володіють методиками інтерактивного навчання, забезпечуючи в процесі навчання зв'язок «від теорії до практики».

Час проведення:

Заняття проводяться по суботах (психологія, економика, бізнес):

  • 10.00-11.30 групи (6-8лет) і (8-10років)
  • 12.00-13.30 групи (11-13лет) і (14-16лет) Інтенсив

Ми чекаємо вас за адресою:

вул. Шота Руставелі, 16, м Київ 7 поверх

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Елена, 14.10.2015, 10:29
Школа MINIBOSS нам очень нравится и дочурка счастлива , а какие бизнес-идеи она придумывает клас!
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок