Опис курсу

Англійська з нуля (групові та індивідуальні заняття) . Формування максимально комфортної програми під Ваші здібності і гарантія швидкого результату.

Англійська для учнів (групові та індивідуальні заняття). Розвиток мовлення, письма, читання та граматики. Підготовка до шкільних екзаменів. Заняття 2-3 рази на тиждень по 60 або 90 хвилин.

Англійська для студентів (групові та індивідуальні заняття). Розвиток та вдосконалення навичок англійської мови, підготовка до поїздки по програмі Work and Travel. Заняття 2-3 рази на тиждень по 60 або 90 хвилин.

Англійська для дорослих (групові та індивідуальні заняття). Корегування, розвиток та вдосконалення знань. 2-3 рази на тиждень по 60 або 90 хвилин.

Корпоративна англійська. Експрес курс для персоналу готельно-ресторанної сфери. Тематичне навчання, збагачення лексики та підготовка до спілкування з англомовними клієнтами.

Навчання по сучасних програмах.

Групи малокомплектні до 4-ох учнів. Пробне заняття безкоштовне.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Анатолий, 13.11.2015, 14:52
Преподавание на высоте, все доступно объясняется и начинаешь понимать что английский не такой уж сложный как все думают. занятия приятные и без напряга. уже год занимаюсь и очень доволен
Христина, 24.11.2015, 19:01
Я вже як 7 місяців вивчаю англійську на курсах "ВІКА" і надзвичайно задоволена своїм прогресом. Звичайно попереду ще багато місяців навчання, оскільки я взялася за англійську з нуля, але мій викладач справжній професіонал і йому якимось чином вдається знайти підхід до всіх. Заняття інтерактивні і особливий акцент робиться на розвиток розмовної мови. Саме це мені подобається найбільше. Ми не занурені у підручник впродовж усього заняття. А ще мене тішить, що до мене розмовляють українською мовою. А ще я помітила, що навчальний процес значно ефективніший при роботі у групах. Конкуренція мотивує.
Залишити коментар
Партнери сайту
My Time
My Time
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок