Опис курсу

Основні критерії нашої діяльності.

  • Ефективність: буває так, що місяці і роки занять настільки «якісно» засвоєні, що ви відчуваєте себе повільним і статичним. Кожний урок у Стаді Холл буде давати вам давно забуті відчуття відкритів, якісного зростання. За це відповідає наша команда професіоналів – відтепер ваш успішний пошук лондонських музеїв або дотепне спілкування у ліверпульському пабі стає головною метою діяльності!
  • Динамічність: Життя не стоїть на місці. Якщо ми хочемо бути сучасними і актуальними, ми повинні встигати за ним. Для того, щоб Ви знаходили мотивацію, ставали кращими, ми позбулися допотопних шкільних парт і дошок. Викинули у корзину для сміття старі підручники. Відтепер тільки сучасні методи навчання, тільки найкращі викладачі і тільки найкраща якість. «Якщо викладач 10 років читає ті самі лекції, це значить, що помер або він або його дисципліна». Ми з німецькою мовою живі, і радо готові розповісти вам про неї усе, що можливо!
  • Нестандартність: читати лекції, розбирати закінчення, диктувати конспект – повірте, ми навіть не розглядали резюме спеціалістів з такими методами навчання. Стаді Холл не прагне повернути вас у школу – у нашому центрі вас чекають ряд унікальних авторських програм, які складались ретельно підібраними креативними молодими викладачами. Вони прагнуть не тільки учити вас – вони готові дивувати!

Оригінальний підхід наших фахівців не залишає байдужим нікого. І це не тільки у викладанні мови! Завітайте до нашої Зали, поспілкуйтесь з нами, відчуйте атмосферу, яку ми з радістю створюємо для навчання, розвитку, вдосконалення, творчості та реалізації .

Стандартна група (5-8 студентів)

  • 4,5 місяці (36 заняття), 2 рази/тиждень
  • 4 місяці (48 заняття), 3 рази/тиждень

Мала група (2-4 студенти)

  • 4,5 місяці (36 заняття), 2 рази/тиждень
  • 4 місяці (48 заняття), 3 рази/тиждень

Індивідуальне навчання

Skype навчання

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Baker Street Club, клуб іноземних мов
Baker Street Club, клуб іноземних мов
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок