Опис курсу

Ну нарешті! Нарешті можна скинути з плечей портфелі з підручниками та зошитами і увірватися в літо - час безтурботного відпочинку і цікавих пригод. Зробити літо незабутнім, яскравим і повним вражень легко -
в дитячому таборі KidsWillCamp!

KidsWillCamp - це безперервне коло подій. Унікальна програма, досвідчені вожаті, цікаві майстер-класи, творчі виступи, екскурсійні поїздки, рухливі ігри та туристичні заняття на свіжому повітрі!

Переваги відпочинку в нашому таборі це:

Активне проведення часу

Щоденні заняття на гірськолижному тренажері Proleskі і в батутному парку CoolJumper.Навчальна туристична програма "ТravelКурс" в мальовничому парку "Феофанія" і музеї "Пирогово". Тут діти навчаться встановлювати намет, долати перешкоди, укладати рюкзак і орієнтуватися на місцевості.

Розвиток і творчість

У команду вожатих входять справжні професіонали: педагоги-організатори, які працювали в МДЦ "Артек". Увібравши в себе все найкраще з артеківської педагогіки, вони вміють знайти підхід до кожної дитини і залучити її в колективну творчу діяльність: ігри, табірні заходи, майстер-класи, хобі-клуби, танцювальні та театральні конкурси, екскурсійні поїздки і табірні вечори.

Профорієнтація:

В програму табору включена профорієнтація, яка проходить в цікавій ігровій формі. Діти отримують змістовні уявлення про існуючі професії, розкривають свої здібності і таланти.

Головна цінність для нас - це особистість дитини, її фізичний, творчий, емоційний та інтелектуальний розвиток.

Харчування

В нашому таборі - це корисне, збалансоване дитяче меню: гарніри, салати та м'ясні страви, морси, фрукти і свіжа випічка. Для загонів організовано дворазове харчування обід і полуденок.

Безпука понад усе! Система входу за перепустками в місто професій KidsWill, служба охорони, камери спостереження, а найголовніше - вожаті професіонали, які весь час перебувають з дітьми.

Вся романтика справжнього літнього табору, неймовірні пригоди, незабутні події та яскраві враження - це дитячий табір KidsWillCamp.

Ціни:

Пакет "Оne DAY"

Вартість: 400 грн
Оплата вноситься тільки за 1 день.

 • Харчування в дитячому кафе (обід, полуденок)
 • Ігрова програма на станціях міста, майстер-класи, творчі конкурси, загальнотабірні ігри (Всі зірки, Ерудит марафон, ECO-Mission), дискотеки.
 • Екскурсійні виїзди: стадіон "Динамо", виставка "Мерседес".
 • Рухливі ігри та прогулянки на свіжому повітрі: музей "Пирогово", парк "Феофанія"
 • Заняття в батутному парку CoolJumper і АртФабриці

Кожен новий день в таборі - це нові пригоди, нові активності, нові діти! Безліч загонових і табірних ігор, активні заняття в батутному парку, а також прогулянки на свіжому повітрі і захоплюючі екскурсії.

Для дітей від 6-14 років
2 вожатих
Група - до 20 дітей

Пакет "Повний + DIGITAL"

Вартість: 1750 грн. (5 днів.)
Оплата вноситься тільки за 5 днів.

 • Харчування в дитячому кафе (обід, полуденок)
 • Ігрова програма на станціях міста, майстер-класи, творчі конкурси, загальнотабірні ігри (Всі зірки, Ерудит марафон, ECO-Mission), дискотеки.
 • Екскурсійні виїзди: стадіон "Динамо", виставка "Мерседес".
 • Рухливі ігри та прогулянки на свіжому повітрі: музей "Пирогово", парк "Феофанія", ВДНХ
 • Заняття в батутному парку CoolJumper і АртФабриці
 • Туристичні заняття за програмою "TRAVEL Курс"
 • Програма VLOG. Навчальний курс відеоблогінга: зйомки і монтаж відео, робота з професійною фото/відео-технікою, створення каналу і відеоблогу загону.
 • Щоденні заняття на гірськолижному тренажері "Proleski"
 • Розваги на SkyFamilyPark (зорбінг, пляжний волейбол, ігри, фотосесія)

Загін формується на початку зміни і в такому складі діти проводять 5 табірних днів. Програма зміни дозволить відчути атмосферу справжнього табору. Діти зможуть знайти собі нових друзів, відвідати цікаві екскурсії, виступити на сцені, а найголовніше - стати єдиною дружною командою! Заняття за програмою відеоблогінга, туристичні курси і катання на гірськолижному тренажері сприяють інтелектуальному та фізичному розвитку дитини.

Для дітей від 6-14 років
2 вожатих
Група - до 20 дітей

ПАКЕТ "Sky Family Park"

ВАРТІСТЬ ОДНОГО ДНЯ: 400 грн

+ активності та розваги на свіжому повітрі

+ станції та професії від KidsWill

+ зорбінг, квести, атракціони

+ цікаві майстер-класи

+ окунання в басейні

+ табірні ігри та конкурси

+ обід і полуденок

Майданчик від KidsWill буде працювати у форматі літнього табору: відпочинок на свіжому повітрі на березі Дніпра, табірні ігри та конкурси, пізнавальні майстер-класи, активності на станціях міста профессій KidsWill і у LEGO-зоні від Арт-Фабрики. А ще зорбінг, басейн, чемпіонат по радіокерованим моделям, квести, дискотеки і цілий океан вражень.

Для дітей від 6-14 років
2 вожатих
Група - до 20 дітей

Детальна інформація на сайті www.kidswill.com.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок