Опис курсу

ДЦ "ТалантВілль" пропонує ефективне навчання англійської мови дітей 3-10 років в ігровій формі!

  • міні-групи по 6-8 чол.
  • власна методика навчання для найменших
  • якісний дидактичний матеріал
  • музичний супровід.

Наше пріоритетне завдання полягає в тому, щоб вивчення англійської мови приносило задоволення дитині. А перевірена методика навчання, відмінний викладач, що пройшов практику в Trinity Western University (Langley, British Columbia, Canada) і має його сертифікат з відзнакою, а також учасник проекту "Культурний міст" від Erasmus + (розвиток культури в Європі) і спеціально розроблені навчальні матеріали гарантують високий результат!

Унікальність методики полягає в тому, що вивчення англійської мови відбувається тим же способом, яким дитина вивчає свою рідну мову. Батьки ніколи не пояснюють малюкові з народження, що таке іменник або дієслово, і ніколи не переводять те чи інше слово, а просто розмовляють з малюком. Він же, наслідуючи, повторює спочатку слова, а потім і пропозиції. Саме таким чином всі ми в дитинстві починаємо спілкуватися з оточуючими людьми. Той же процес відбудеться і на наших заняттях з тим тільки відмінністю, що спілкуватися з дитиною буде наш викладач англійською мовою.

Ваша дитина полюбить наші заняття завдяки рухливим іграм, пісням, різноманітним завданням, які роблять навчання легким і захоплюючим!

Вже зовсім скоро Ваш малюк:

  • Зможе представити себе! і підтримати діалог "Про себе"!
  • Опанує лексикою за тематичними блоками - сім'я, одяг, транспорт, тварини, рослини, рахунок, кольори та ін!
  • Вивчить алфавіт!
  • Знатиме автентичні англійські віршики та пісеньки!

Ми піклуємося про всебічний розвиток Вашого малюка, тому на заняттях, окрім знань слів, висловів і правил правопису діти зможуть ознайомитися з культурою Канади, Англії, США та інших англомовних країн!

Кожне заняття проходить з повним зануренням у мовне середовище, малюки дуже швидко запам'ятовують всі римовані завдання і вже після першого заняття "блищать" новими словами і фразами.

Завдання програми максимально швидко і ефективно навчити малюків спілкуватися англійською мовою. Дати необхідну базу слів, словосполучень і виразів для подальшого, більш глибокого вивчення мови. І звичайно ж пробудити інтерес до вивчення іноземної мови, прищепити любов до незвіданого світу нових знань і розуміння чужої культури!

З розкладом занять можна ознайомитися у адміністратора!
Запис у групу по телефону обов'язкова!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Кривому Розі, а також ВНЗ в Кривому Розі, коледжі та технікуми в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі

Зворотній зв'язок