Опис курсу

Англійські канікули

Що це таке?

Англійські канікули – це цікавий проект від команди школи ASAP для дітей від 6 років, метою якого є інтерактивне навчання англійській мові та організація розважальних і пізнавальних заходів для ваших діток!

Наші викладачі творчо та креативно підійшли до організації цієї події. Програма кожного дня різна, ретельно планується відповідно до теми і вподобань дітей. На команду табору чекає відвідування багатьох цікавих місць! Крім того, кожен день ми будемо знайомитися з корисною тематичною лексикою на уроках англійської і практикувати її в наших творчих проектах. Ваша дитина відкриє в собі найнесподіваніші таланти та можливості, а також знайде собі нових друзів!

При цьому діти не перевантажені, а весь час захоплені справою: спорт, прогулянки на природі, цікаві екскурсії, творчі заняття за інтересами, арт-проекти та ще багато цікавого!

А яка вартість?

Вся тижнева програма коштуватиме 1 500 грн. , якщо ви плануєте віддати до табору двох дітей, то на другу дитину діятиме знижка 10%!.

У цю вартість вже включені:

  • щоденні уроки англійської з викладачем;
  • матеріали для дослідів, майстер-класів та творчих занять;
  • повноцінні обіди в кафе поряд з нашим центром та сік-брейки;
  • білети на проїзд та вхідні квитки;
  • розвиваючі ігри.

Чи готові Ви подарувати своїм дітям приголомшливий та незабутній відпочинок? Тоді швидше записуйтесь до команди нашого літнього табору "Luna-Park"!

Приєднуйтесь, буде весело!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Юлия, 09.03.2016, 16:52
Я хочу вивчити польську мову,через мисяць 2 мисяци це возможно и скильки буде стояти курси
ASAP, 11.03.2016, 09:33
Добрий день!Курс польської мови розрахований на повний навчальний рік, з вересня по червень,тому за два місяці Ви особливого результату не отримаєте!Ціна за одне заняття - 75 грн (за 1,5 год), ціна за місяць - 600 грн (за 8 занять).Для більш детальної інформації звертайтесь за номером (096) 390 0090 або (0432) 50 92 45!
Залишити коментар

Усі курси в Вінниці, а також ВНЗ в Вінниці, коледжі та технікуми в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок