Опис курсу

Завдання курсу:

Курс «Програмування FrontEnd» є першим курсом, який пройшов авторизацію в провідних IT - компаніях і відповідає найвищим міжнародним стандартам. Як наслідок забезпечується висока якість навчання і працевлаштування кращих випускників. Після проходження курсу Ви будете готові до роботи в IT - компанії, а також зможете здати сертифікаційні тести.

Курс «Програмування FrontEnd» проводиться тільки сертифікованими інструкторами, які мають великий практичний і педагогічний досвід. Навчання відповідає найсучаснішим методикам, за рахунок чого забезпечується висока ефективність і засвоюваність матеріалу. Весь матеріал курсу - лекції, лабораторні, практичні роботи, тести та іспити, студенти проходять в класі разом з інструктором. Крім цього, система управління навчанням, в якій знаходиться весь навчальний матеріал, доступна студентам і інструкторам в режимі 24/7. З її допомогою студенти можуть легко повторювати матеріал, а інструктора управляти процесом і якістю навчання.

У базовому курсі «Програмування FrontEnd» розглядаються:

  • принципи взаємодії між клієнтом і сервером,
  • основні технології, які використовуються в даний час для розробки клієнтських web-додатків,
  • основні інструментальні засоби, що підтримують можливість створення web-додатків на * основі згаданих вище технологій,
  • всі необхідні теоретичні аспекти програмування і розробки фронтенд додатки в контексті бекенда.

Після вивчення курсу студент буде вміти створювати веб-сторінку за допомогою синтаксичних конструкцій мови HTML5, оформляти її за допомогою CSS, анімувати і додавати 3D-ефекти за допомогою CSS3, додавати динаміку сторінки за допомогою скриптів, написаних на мові JavaScript, робити її кросбраузерності і кроссплатформенной за рахунок адаптивності, отриманої від використання Bootstrap 3. Особлива увага в курсі приділяється питанням взаємодії клієнтської частини програми з сервером з використанням технології Ajax, формату передачі даних JSON, а також підключення засобів взаємодії з ними (фільтр, сортування).

Студенти виконують велику кількість лабораторних і практичних робіт для закріплення матеріалу і вироблення практичних навичок програмування, верстки та дизайну. Також, що є одним з базових принципів навчання в Brain Academy, є великий практикум, який передбачає розробку кількох навчальних проектів, створених спеціально для ефективного навчання та максимального освоєння практичних навичок програмування, верстки та дизайну.

На курсі «Програмування FrontEnd» Ви також дізнаєтеся, як скласти ідеальне резюме і пройти співбесіду в IT - компанії.

Отримайте навички командної роботи, комунікації і методології роботи в проектах.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Сучасні професії, навчальний центр
Сучасні професії, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Тернополі, а також ВНЗ в Тернополі, коледжі та технікуми в Тернополі, репетитори в Тернополі, робота в Тернополі

Зворотній зв'язок