Опис курсу

Програма вивчення чеської та чеського медичного мови в Чехії для українських лікарів-стоматологів

Професія лікаря в Чехії не тільки престижна, а й фінансово вигідна. Але незважаючи на це, в Чехії гостро відчувається нестача кваліфікованого медичного персоналу. Саме тому ми пропонуємо спеціальну програму, яка допоможе вивчити чеську з медичною термінологією, допомогти підтвердити диплом про медичну освіту (апробація) і пройти медичну практику в Чехії.
По приїзду до Чехії лікар проходить прискорений курс чеської мови, в обсязі 440 годин. Після цього він буде займатися на курсах організованих Факультетом медичних наук чеського університету. Курс проводять досвідчені професори і медики, які викладають на цьому факультеті. Курс являє собою теоретичну підготовку слухачів курсу на 3 етапи іспитів для підтвердження кваліфікації. Після курсу здається письмовий іспит. При успішній здачі цього іспиту необхідно пройти 5-місячну практику в медичному закладі. Після письмового іспиту Ви, разом з роботодавцем, у якого будете проходити практику, оформіть дозвіл на роботу в Чехії. Процес триває близько 30 днів. Після отримання тимчасового дозволу на роботу Ви подаєте заяву на зміну типу візи, з навчальної на робочу. Після цього, Ви можете почати проходити практику. Практику можна проходити в будь-якому медичному закладі, який ми Вам запропонуємо або Ви знайдете самі. Найчастіше - практика оплачувана. (4 тис. - 10 тис. Чеських крон за місяць). Головна мета практики - отримати підтвердження від чеського лікаря про те, що Ви відповідаєте чеським медичним вимогам, і здатні приступити до роботи. По закінченню практики можна здавати останню частину - усний іспит. Усний іспит - здається після проходження практики, так що приймальна комісія одночасно перевірить і Ваші знання чеської мови. Іспит приймає комісія з фахівців з усіх предметів, які здаються на іспиті. Кожну частину приймається окремий фахівець. У разі нездачі усного іспиту, лікаря потрібно буде пройти перездачу всіх тестів. Усний іспит проходить в залежності від спеціальності лікаря. Якщо лікар не здає усний іспит, він повинен перескласти всі іспити від початку.
1. Загальна медицина - педіатрія, хірургія, гінекологія, терапія
2. Стоматологія - терапевтична стоматологія (превентивна стоматологія, консервує стоматологія, пародонтологія, дитяча стоматологія), ортопедична стоматологія (протетіка, ортодонтія), оральна хірургія
3. Фармакологія - ЦНС, дихальна система, ендокринна система, руховий апарат, травна система, хіміотерапія, циркулярна і кровоносна система, фармацевтична хімія (частково), контроль хімічних препаратів (частково), соціальна фармакологія.
Після здачі останнього іспиту Ви отримуєте сертифікат про визнання професійної кваліфікації лікаря в Чехії. Власник даного сертифікату прирівнюється до випускника чеського медичного вузу.
Вигоди участі в програмі для стоматологів: Лікарі-стоматологи після закінчення етапу апробації мають право за чинним законодавством працювати на території Чехії без проходження інтернатури і здачі атестаційних іспитів.
Стоматологи після отримання даного сертифікату мають право почати самостійну роботу за фахом.
Лікарі загальної медицини, у яких інтернатура не пройдена, з моменту отримання сертифіката можуть влаштовуватися на роботу з метою спеціалізації і підготовці до атестаційних іспитів по ній.
Лікарі загальної медицини, які повністю або частково проходили інтернатуру в своїй країні, після отримання сертифікату можуть подати документи на її визнання.
Учасники програми

Учасниками програми «Визнання диплома лікаря» можуть бути:

  • Випускники медичних вузів без проходження інтернатури по цій сфері медицини (в такому випадку, після закінчення етапу апробації необхідно буде пройти практику і здати атестаційні іспити - інтернатуру)
  • Випускники медичних вузів без проходження інтернатури по стоматології (після закінчення етапу апробації лікар-стоматолог має право працювати на території Чеської Республіки без проходження атестаційних іспитів)
  • Лікарі з досвідом роботи за різними спеціалізаціями при наявності диплома про вищу медичну освіту.

Електронна адреса: simyauspikhu4@gmail.com
Наш сайт: Simyauspikhu.com
Контактна особа: Олена Олександрівна

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Елькон, навчальний центр
Елькон, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок