Опис курсу

26 вересня 2016 року, м.Київ

Питання моніторингу якості освіти та обов’язкового виконання дошкільними навчальними закладами державних вимог до рівня розвиненості та вихованості дитини дошкільного віку, визначених Базовим компонентом дошкільної освіти, обговорюється давно. У листі МОН України «Щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку за допомогою кваліметричної моделі» від 06.11.2015 № 1/9-535 надано відповідні методичні рекомендації. Проте педагоги нині стикаються з труднощами під час такого моніторингу. Практично освоїти методику використання кваліметричної моделі та набути досвіду моніторингових досліджень Ви можете на нашому семінарі-практикумі, який відбудеться до ДНЯ ДОШКІЛЛЯ!

У ПРОГРАМІ:

  • Кваліметрія як інструмент моніторингових досліджень
  • Ефективність ігрових експрес-діагностик
  • Освоєння авторських методик вивчення рівня сформованості компетенцій старшого дошкільника — особистісно-оцінної, соціально-комунікативної, художньо-продуктивної, мовленнєвої, комунікативної, здоров’язбережувальної, родинно-побутової, предметно-практичної, природничо-екологічної, сенсорно-пізнавальної, математичної, ігрової
  • Опрацювання результатів моніторингу — заповнення протоколів оцінювання досліджених компетенцій
  • Робота з електронним варіантом кваліметричної моделі оцінювання рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ― 650 грн. (з ПДВ)

Передплатникам видань Цифрового видавництва MCFR та членам Асоціації працівників дошкільної освіти за умови оплати до 14 вересня― 600 грн. (з ПДВ)

Для слухачів передбачено:

  • комплект навчально-методичних матеріалів(нормативні документи; методичні рекомендації щодо організації моніторингових досліджень; інструментарій для вивчення компетенцій старших дошкільників, зокрема завдання для дітей та бланки протоколів)
  • СЕРТИФІКАТ, що підтверджує участь у семінарі-практикумі
  • кава-пауза

Докладна інформація — у Департаменті освітніх програм MCFR:

seminar@mcfr.ua, shop.mcfr.ua,

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Полтавська школа англійської мови
Полтавська школа англійської мови
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок