Опис курсу

Оголошуємо набір у міні-групи (до 4 учнів) для підготовки до ЗНО-2017 з укр. мови та літератури

Початок занять у вересні

Особливості курсу:

  • Чітко розроблена, відпрацьована і перевірена методика успішного написання ЗНО з української мови і літератури.
  • Теоретичний матеріал подається невеликими блоками, кожен з яких супроводжується схемами, таблицями, ментальними картами, тестовими завданнями для закріплення матеріалу.
  • На початку кожного заняття відбувається повторення пройденого матеріалу у вигляді творчих рубрик «Грамотність як стиль життя», «Запитай у класика», «Поклик пера, або як написати ідеальне власне висловлення за 30 хв.».
  • Розробки занять мають систематичний аудіо- та відео супровід.
  • Основними методичними умовами, що сприяють належному рiвню знань, умінь і навичок, необхідних для написання ЗНО з української мови і літератури, є орієнтація на активну розумову дiяльнiсть учнiв, їх зацiкавленiсть у пiзнаннi нового, опора на мовний досвід, системнiсть знань.
  • Наочнiсть, алгоритмiзацiя дидактичного матерiалу та вiдповiдна система вправ і тестів сприяють цiлеспрямованiй роботi над формуванням у школярiв лiнгвiстичного чуття та розумiння мовних одиниць.
  • Система роботи з курсу складається з основних типiв завдань (аналiтичнi, комунiкативнi, асоцiативнi, дослiдницькi), вправ і тестів, має комплексний характер для досягнення успішного результату.

Мета курсу: сформувати в учнів знання, вміння і навички необхідні для написання ЗНО з української мови і літератури на найвищий бал.

Формат занять: 2 рази на тиждень (тривалість кожного заняття - 2 години); група максимально складається з 4 учнів.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
ЗубрОК, асоціація репетиторів
ЗубрОК, асоціація репетиторів
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок