Опис курсу

ексклюзивна консультаційна програма
зі стратегії та маркетингу бізнесу

м. Львів, вул. Зелена, 109

Цільова аудиторія

  • Підприємці та власники діючого бізнесу
  • Директори та керівники підрозділів бізнесу
  • Програма не призначена для стартап-підприємців, які ще не мають бізнесу
  • Програма не призначена для менеджерів, які мають менше 3-ох осіб у підпорядкуванні

Більшість із нас, керівників та власників бізнесу, хотіли б розуміти, як забезпечити своєму бізнесу стабільний розвиток та довгострокові перспективи. Під час бізнес-інтенсиву «Матриця успішного бізнесу» ми надамо Вам еталонну модель розвитку власної справи.

По закінченню бізнес-курсу Ви матимете чіткий план з послідовних кроків та низки проектів, які необхідно буде втілити, для виведення Вашого бізнесу на якісно новий рівень.

План програми

  1. Піраміда організаційного розвитку.
  2. Унікальність стратегії та маркетингу бізнесу як інструмент збільшення прибутку. Як збільшити прибуток бізнесу через фокусування та роботу з «моїм клієнтом». Перемагають не ті, хто більше продає, а ті, у кого більше купують.
  3. Концепція бізнесу. Ринки та клієнти. Товари та послуги. Ресурси. Операційна система. Управління. Корпоративна культура. «Рецепт» успішності компанії.
  4. Правильна послідовність формування структури бізнесу. Кожен працівник повинен заробляти на себе та на розвиток підприємства.
  5. Правильне позиціонування на ринку – основа успішного розвитку. Позиціонування та прості принципи відбудови від конкурентів.
  6. Модель «успішного бізнесу». Як її застосовувати для збільшення прибутків та розвитку.

Програму проводить:

Руслан Бельтюков

експерт зі стратегії бізнесу

CEO Громадської Школи БізнесуСЕО Клубу Ділових ЛюдейГолова Наглядової Ради «Ресурсного Центру Бізнесу» Сертифікований експерт зі стратегії бізнесуMaster Business AdministrationMaster Public AdministrationВипускник програми Develop Your Business (Стокгольм) Автор програми для власників підприємствMake Business Successful

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Vista consult
Vista consult
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Львові, а також ВНЗ в Львові, коледжі та технікуми в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок