Опис курсу

Курси Бухгалтерія 8.3

Незважаючи на те, що підготовка і обробка первинної документації не завжди вимагають участі кваліфікованого бухгалтера, ці документи важливі для підприємства, тому що є письмовим дозволом на здійснення всіх господарських операцій. Наявність первинної документації, правильність її оформлення та зберігання перевіряються контролюючими органами при проведенні планових, позапланових перевірок. Невідповідність форм первинних документів нормам чинного законодавства в області бухгалтерського обліку, фінансів, неправильне їх заповнення можуть змусити сумніватися представника контролюючого органу в законності проведення операції - зняття грошей з рахунку, взяття їх з каси, видачі підзвіт або оплати матеріалів, сторонніх послуг, і т. д.

Завдяки прикладному характеру курсу навчання бухгалтера, слухачі даного курсу вчаться вирішувати завдання і виконувати вправи, реалізація яких закріплюють практичні навички ведення бухобліку. Крім того, під час практичних занять слухачі курсу бухгалтерів вчаться працювати з програмою «1С: Бухгалтерія», тим самим закріплюючи отримані на лекціях знання.

Для засвоєння матеріалу потрібно бути впевненим користувачем комп'ютера.

Вартість навчання

Група: 1100 грн.
Індивідуально: 125 грн. за годину.

Тривалість навчання:

Група: 7 занять по 2 години.
Індивідуально: 10-12 годин.

Посилання на програму курсів: http://innovation-center.com.ua/

Можливий графік навчання:

  • Час та дні проведення уточнюйте по телефону.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок