Опис курсу

Курси головних бухгалтерів + 1С 8.2 + M.E.Doc

Курси головного бухгалтера розраховані на осіб, які планують підвищити свою кваліфікацію. Як правило, слухачі курсів вже працюють бухгалтерами або їх помічниками. Тому структура курсу заснована на вивченні специфіки і нюансів даної професії. Крім того, навчання головних бухгалтерів передбачає не тільки поглиблене вивчення теорії, а й розгляді окремих випадків і практики. Такий підхід допомагає не просто отримати теоретичні навички, а й успішно застосувати їх у своїй роботі.

На наших курсах бухгалтерів ви опануєте бухгалтерські програмами, ознайомитеся з новинками в законодавстві, підвищите свій рівень кваліфікації.

100% практики. На даному курсі вже з першого заняття ви навчитеся оформляти бухгалтерські проводки. Дізнаєтеся що таке дебет, кредит, сальдо, ОСВ. Ви дізнаєтеся як зареєструвати підприємство, відкрити ФОП, дізнаєтеся свої права, пільги. На заняттях ви відчуєте себе бухгалтерами на підприємстві, які купують - оплачують, звіряють, приймають на роботу, нараховують зарплату, лікарняні відпустки. Робота касира, кадровика, менеджера з продажу входить в даний курс. На цьому курсі ви навчитеся складати баланс, фінансову та статистичну звітність, звіти. Програма МЕДОК для передачі звітності в електронному вигляді розглядається на курсах. Всі заняття проводяться на прикладі діяльності підприємства платник податків на загальній системі оподаткування + ПДВ. Окремою темою - регістрація ФОП, ведення обліку та звітності.

Для засвоєння матеріалу потрібно бути впевненим користувачем комп'ютера.

Вартість навчання

Група: 1800 грн.
Індивідуально: 130 грн. за годину.

Тривалість навчання:

Група: 17 занять по 2 години.
Індивідуально: 20-24 годин.

Посилання на програму курсів: http://innovation-center.com.ua/

Можливий графік навчання:

  • Час та дні проведення уточнюйте по телефону.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок