Опис курсу

Гітара - один з найпопулярніших музичних інструментів.
Багатьом здається, що навчитися грати на гітарі можна самостійно. Це дійсно можливо. Але якщо ви хочете навчитися грати швидко і правильно, то краще звернутися до професіоналів.
Викладач оцінить ваші здібності та нахили, а також цілі, які ви перед собою ставите, і підбере найбільш ефективний метод і темп навчання.
Як довго триватиме ваш курс навчання грі на гітарі? Це безпосередньо залежить від ваших цілей.
Якщо ваша мета - виконувати улюблені пісні для душі або на вечірках для друзів, навчання не займе багато часу. Ви можете взяти кілька уроків гри на гітарі і вже добре виконувати улюблену мелодію. А за пару місяців стати зіркою «посиденьок» під гітару.
Але якщо ви хочете досягти високого рівня майстерності або стати професійним музикантом, то вам необхідно буде присвятити навчанню кілька років, вивчаючи теорію музики і освоюючи складні прийоми гри.
Для тих, хто хоче стати професійним музикантом, в нашій Академії існує курс Академічного навчання, який відповідає базовій програмі музичної школи, але був вдосконалений на кафедрах виконавських дисциплін Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра.

У нашій Академії навчання гри на гітарі проходить по класах:

  • класична гітара;
  • джазова гітара;
  • естрадна гітара.

Заняття проводяться індивідуально.
Тривалість заняття 45 хвилин.

Перший пробний урок - безкоштовно!

Більше інформації на сайті Академії

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок