Опис курсу

Курс англійської мови для підлітків у віці 15-17 років, Bright Start, розроблений з урахуванням цілей у вивченні англійської мови і більш зрілих інтересів школярів.


Навчальні матеріали курсу супроводжують підлітка на шляху до успішної здачі ЗНО, а також міжнародних сертифікатів для навчання закордоном.


Курс розвиває впевненість і знання про культуру англомовних країн та здібності вільно використовувати англійську мову, навчаючись або працюючи за кордоном.


Програма також включає в себе підготовку до міжнародних іспитів PET (Preliminary English Test) / FCE (First Certificate in English).


Згідно листа Міністерства освіти і науки України, випускники 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, які здали тест PET або FCE (рівня В1 або В2 відповідно), можуть подати заяву на звільнення від шкільного іспиту з англійської мови.


Сертифікат PET (Preliminary English Test) зараховується учням як державна підсумкова атестація з виставленням в атестаті про повну загальну середню освіту річний і атестаційної оцінки 12 балів з англійської мови.


Тривалість заняття - 80 хвилин
Кількість занять на місяць - 8
Кількість студентів в групі - 3-6

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок