Опис курсу

Світ переповнений новою інформацією та подіями, з якими людині не завжди вдається впоратися самостійно. У клубі сучасного розвитку у вас буде можливість поспілкуватися з професійним психологом. Заняття будуть проводитися в декількох групах:

1.терапевтична група - це прекрасна можливість для саморозвитку, кращого розуміння і зміни свого стану, нові можливості контакту з навколишнім світом і самим собою

2. індивідуальна консультація та терапія для дітей і дорослих

3. терапія для сімейних і не сімейних пар, для вагітних, для батьків і дітей

4. кінотерапія - кіно, подібно до дзеркала, дозволяє побачити в героях і сюжетах фільму, самих себе, своїх близьких, свої вчинки. Воно пропонує поглянути на проблемну ситуацію з боку, оцінити те, що відбувається, зробити висновки і підштовхує до прийняття єдино вірного для нас рішення (практикується як на групових, так і на індивідуальних заняттях)Щосуботи - терапевтична група з 12:00 до 14:00

Групова терапія дозволяє пропрацювати проблеми, які заважають вам бути щасливими і задоволеними своїм життям. Терапевтична група - це мікросоциум, і все, чого там можна навчитися, потім можна застосувати в житті.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дніпрі (Дніпропетровську), а також ВНЗ в Дніпрі (Дніпропетровську), коледжі та технікуми в Дніпрі (Дніпропетровську), репетитори в Дніпрі (Дніпропетровську), тренінги в Дніпрі (Дніпропетровську), робота в Дніпрі (Дніпропетровську)

Зворотній зв'язок